nuManaGa.com

Kişisel İnternet Sitesi Çökertildi

  Ermenilerin yalakalığını yapmak için didinen, kökleri Tunus’a Cezayir’e dayanan bir kadın Valerie Boyer. Cezayir halkını katleden bir ülkenin milletvekilliğini yapması bile onun düşüncelerini, tarafını anlamak için yeterli. Geçmişte işlenen suçları inkar etmek için her zaman sağlam yandaşlara ihtiyaç vardır. Velerie, Fransızları ve Ermenileri desteklerken; köklerinin Cezayir’e dayanması ona kalkan oluyor. “Bakın işte bir Cezayirli bunları söylüyor.” demek için Valerie Boyer destekleniyor. Yedi göbek bir Fransız neden saçma sapan iddiaları yasalaştırmak için uğraş vermiyor dersiniz?

  Fransız vekilin kişisel internet sayfasını bir Türk çökertti ve sayfaya not bıraktı. Türk halkının zihninden geçen her şeyi özetledi. Bu başarılı çalışma için kardeşimizi yürekten kutluyorum. Siteye bırakılan notu sizlerle paylaşmak istiyorum:

  “O kadar düşünce özgürlüğüne saygılı bir ülkesiniz ki! ‘Ermeni Soykımı Diye Birşey Yoktur.’ diyerek bir gerçeği dile getiren birinin hapse atılmasının yolunu açıyorsunuz. O kadar iki yüzlü bir yönetiminiz var ki bizim yüzümüze karşı başka; diğer ülkelere karşı başka konuşuyorsunuz. Sizin meclisiniz önce kendi sorunu olan Cezayir’de yaptığı insanlık suçunu konuşsun! Biz biliyoruz ki Türkiye’de yaşayan Ermeniler sizin ülkenizde yaşayan ve diasporadan nemalanan Ermenilerden çok daha farklı! Siz diaspora Ermenileri, devlet arşivlerini açıp gerçeklerle yüzleşemeyecek kadar korkaksınız. Siz Fransızlar oy için gerçekleri hiçe sayan zavallılarsınız!”

  Fazla söze gerek yok! Arkadaş noktayı koymuş!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Anket: Türkiye'nin En Büyük Sorunu
Düşünmek Özgür Olmaktır

  Düşünmek taraf olmak değildir. Düşünmek, özgür olmak demektir. Taraf olan insan düşünmez; etkilenir. Saf seçip kuyruğun peşi sıra gidenlerdir...

Kapat