nuManaGa.com

Kimsin Sen Kim?

  Medyamıza anlam veremiyorum. Ülkemizi kötüleyen herkesi bir şekilde şirin göstermeye çalışıyor güzide gazetelerimiz, televizyonlarımız…. Hiçbir mahareti olmayan, sadece kalçalarının büyük olması nedeniyle ilgi gören Kim Kardashian, şirin gösterilmeye çalışılan isimlerden sadece biri. Kim Kardashian üstüne vazife olmayan konularda sık sık açıklamalar yapıyor. Türkiye’yi sevmediğini ve ülkemizin soykırım yaptığını iddia etmekten hiç geri kalmıyor. Peki medyamız ne yazıyor, yayınlıyor? Kim Kardashian ne giymiş, poposu kaç santimmiş, canlı yayında neresini elletmiş… 

  Ermeni asıllı olan Kim Kardashian Türkiye’yi sevmediğini bağıra bağıra söylerken belki de onu en çok haber yapan ülkelerden biri Türkiye. Hem de kötü sözleriyle değil, kalçalarının ve saçmalıklarının şirinliği ile gündemde kendileri. Yazılı ve görsel medyanın, ülkemiz insanını Amerikanlaştırma politikasına verdiği hizmetin en önemli örneklerindendir Kim Kardashian ile ilgili haberler.

  Kim Kardashian, yaptığı manasız televizyon programı ve kalçaları ile daima gazetelerde, internet sitelerinde, zaman zaman da televizyonlarda yer buluyor. Halkımızı hiç ilgilendirmemesine rağmen bu kadar habere konu olması şaşırtıcı. Çıkan haberlerde sınırların zorlandığını ve medyamızın Amerikan gazeteleri gibi başlıklar kullanmaya başladığını görmekteyiz. Şimdi bu hatunla ilgili basınımızda çıkan haberlerin başlıklarına bakalım:

“Kim Kardashian’ın Sevgilisi ile Sevişme Görüntüleri Rekor Kırdı”

“Kim’e Canlı Yayında Popo Kontrolü”

“Dev Kamyonetli Kim”

“Kim Kardashian Televizyonda Botoks Yaptırdı”

“Herkes Porno, Kim Kardashian Sanat Diyor”

Yukarıda gördüğüniz başlıklar ülkemizin en saygın medya organlarına ait. Medyanın, kültürümüzün yozlaşması için verdiği büyük emek açıkça ortada.

  Kim Kardashian’a da bir şeyler söylemek istiyorum… Yahu sen kimsin Kim? Kim oluyorsun da ülkemi kötüleme hakkını kendinde buluyorsun? Karabağ’da katliam yapan bir ülkenin vatandaşı olan sen, soykırım kelimesi hakkında ne biliyorsun? Hiçbir şey bilmediğin açık. Sen dev kamyonetinle gezmeye ve seni bugünlere getiren poponla magazincilere gülümsemeye devam et!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
dinlemede atsoz deyim
Dinleme Eğitiminde Atasözlerinden Faydalanma

  Dinleme becerisinin çocukların kazandığı ilk beceri olması ve diğer dil becerilerinin temelini oluşturması onu ana dil öğretiminde önemli kılmaktadır.Yaşamın...

Kapat