nuManaGa.com

Kemer

Kemer  Çok severim sonu “s” ile biten sınavları. O kadar büyük bir aşk ki bendeki, “s” ile biten sınavlara girmeden yapamıyorum. Malumunuz sınavlarda hile hurda çıktığından beridir “girmek” kısmında çeşitli değişiklikler yapıldı. Yapılması hiçbir şeyi değiştirmediği halde ısrarla arttırılan önlemlerin psikopatlık derecesine vardığını görmekteyiz. İyi de kopya sınav salonunda çekilmedi ki. Nedir bu gayret?

  Bazı şeyleri bastırmak için güvenlik önlemlerinin bu kadar arttırıldığını düşünmekteyim. Çünkü sınav salonunda kopya çekilmedi geçmiş dönemlerde. Herhangi bir düzenekle, kabloyla, telefonla elden geçmedi sorular. Sınavdan önce bazı dershaneler ve kimseler tarafından yandaşlarına dağıtıtıldı sınav soruları.

  Peki ne kadar arttı güvenlik önlemleri? Kamera kaydı falan filan… Her şeye eyvallah. Madeni para ile kim, nasıl kopya çekmeye yeltenir? Haydi ona da eyvallah. Peki pantolonumuz düşmesin diye bağladığımız kemere nasıl “kopya düzeneği” olarak bakılabiliyor? Çok fazla Amerikan filmi izliyorlar herhalde. Türkiye’de kemer tokası ile kopya çekmek mümkün değil!

  Anlayacağınız o ki artık sınavlara kemer götürmek de yok. İp bağlayın derim!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Başlıyoruz
Öykü Yazmak İstiyorum Ama…

  Yoğunum bu aralar... Kalemimin yerini bile unuttum. Mutsuzum; çünkü anlatmak istediğim yüzlerce hikaye ile arama mesafeler girmekte. Nedir bu...

Kapat