nuManaGa.com

Kemaliye / Manisa

  Üzüm bağlarının arasından kıvrılan ince bir yol götürüyor beni Kemaliye’ye. Her yanım sarı ve yeşil, her yanım bağ dolu. Yol hiç bitmesin istiyorum bir an. O kadar güzel ki dört bir yan… Ve Alaşehir’den başlayan kısa yolculuk son buluyor. Kemaliye’deyim. Yanımda dostlarım ve değerli dostlarıma misafirim bu akşam. Bu ne büyük mutluluk… Kubilay’a Ahmet’e ve kardeşlerimin ailelerine çok ama çok teşekkür ediyorum.

  Küçük ve şirin bir yer Kemaliye. Her yeri yürüyerek gezmek mümkün. Bu şirin yeri benim adıma önemli kılan ise insanları. Bu kadar şirin, sıcakkanlı, misafirperver insanları çok az yerde gördüm. Sadece tanıdıklar değil Kemaliye’de yaşayan tüm insanlar ayrı ayrı ilgilendiler bizlerle.

 

  Kına gecesi, düğün yemekleri, Salihli’deki düğün akşamı, bahar ayında bile yanmayı becererek kıpkırmızı bir suratla dolaşmam, geceleri sohbetlerimiz, anlamsız kahkahalarımız, değirmen, müthiş piknik, ızgara, kırmızı şapkalarımız; Metin, Kubilay, Ahmet, Onur, Melikkan, Celile, Yunus, Fadime, Gökçe; Kubilay’ın minibüs filosu, takılmalarımız; motorsikletten inmeyen çocuklar, bahçedeki nefis kahvaltılar; kızlı erkekli takımlarla yaptığımız maçlar, Melikkan’ın süper golleri; Sarı Kız Turizm; üzüm bağları… Hiçbir zaman unutulmayacak Kemaliye’de yaşadıklarımız.

 

  Çok güzel zaman geçirdim Kemaliye’de. Ne kadar mutlu ve huzurlu ayrıldığımı anlatmaya kelimeler yetersiz kalır. Dostlarıma, bizi çok güzel ağırlayan ailelerine ve tüm Kemaliye’ye tekrar tekrar teşekkürler.

  Resimleri büyütmek için üzerilerine tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Steve Jobs
Steve Jobs’un Yaptığı Konuşma

  Son günlerde sanal alemde Steve Jobs'un yaptığı konuşmayı paylaşmayan kalmadı. Ürettiği müthiş fikirlerle pek çok aracın geliştirilmesini sağlayan Steve...

Kapat