nuManaGa.com

Kaymakamı Darp Edenlere

  Kaçakçılık yapmak suçtur. “Onlar suçlu değildi, sadece kaçakçıydı…” şeklinde cümleler kuranlar yasalara bir baksınlar. Bombalamanın doğru olup olmadığı tartışılır. Bu insanlar tutuklanabilirdi. Peki gecenin bir vakti sınırda o kadar insanın ne işi var? Bu insanların PKK denen it sürüsüne silah taşımadığını nereden bileceğiz? Cenaze törenlerinde açılan PKK bayraklarına bakılırsa silah taşımaları uzak bir ihtimal değil.

  Cenaze törenlerinde şerefsiz Abdullah Öcalan’ın posterleri taşındı, PKK bayrakları açıldı… Taziye için gelen kaymakan hastanelik edildi. Nedir şimdi bu? Nerede masumiyet? Kaçakçılık suç değilmiş ya; peki bu saydıklarım da mı suç değil?

  Sınırdaki karakollarımıza saldırılar düzenlendiğinde “Kaçak mal getirenler PKK denen örgüte yardım etmiş.” yahut “Asker teröristleri kaçakçı zannetmiş.” diyerek askere saydıranlar şimdi ne yapıyorlar?

  Bu ülkenin kaymakamına tekmeler savuranlar, cenaze törenlerinde bölücülerin bayrağını, posterini taşıyanlar… Kimseyi suçlamaya çalışmayın! Suçlu sizlersiniz!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yıl
Yeni Yıl

  Yıllar eskidikçe biz de eskiyoruz. İnsan eskidiği için sevinir mi? Yeni yılı kutlayarak kendimizi avutuyoruz. Çok farklı bir açıdan...

Kapat