nuManaGa.com

Katilsin!

  Saddam Hüseyin, Usame Bin Ladin, Kaddafi’nin çocukları… Son yıllarda suçlu ilan edilen ve hunharca öldürülen insanların sayısı ne kadar da arttı. Hem de sıradan isimler değil, büyük kalabalıkların değer verdiği liderler peşi sıra katlediliyor. Doğrulardır, masumlardır demiyorum fakat bu insanların sorgusuz, sualsiz kalemini kıran Amerika’nın yaptıklarının yanında, tüm dünyaya suçlu olarak gösterilen bu insanların yaptıkları devede kulak kalır. Bu adamlar katil, cani olabilirler. Peki katillere cezalarını Amerika mı vermeli? Bu onun görevi mi? Değil! Katillere cezalarını katiller vermez!

  Saddam’ın üç beş çapulcunun ipiyle idam edilişini tüm dünya korkuyla izledi. Kaddafi’nin çocukları canlı yayında, bombardımanda öldürüldü. Ve Ladin! Usame Bin Ladin Amerika’nın özel bir ekibi tarafından Pakistan’da katledildi. Bunca cinayet olurken dünya ne yaptı? Sadece izledi. Nerede insan hakları? Nerede suçlu bile olsa yargılanmalı diyenler? Dilleri mi tutuldu? Tam konuşmak gerekirken dillerini yutanlar insanlığınızdan utanın.

  Hey Amerika! Dünyanın her yerinde insan avındasın. Bak sana bir Türk sözü: Ava giden avlanır! Şimdi istediğin kadar şirin gözük, Obama ile gülücükler saç, insan hakları falan de… Hiçbiri senin katil olduğun gerçeğini değiştirmeyecek!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Doğu Türkistan Tarihi
Doğu Türkistan Tarihinden Kısa Kısa

  Doğu Türkistan, tarihte birçok Türk devletinin kurulduğu önemli bir merkezdir. Tarihi kaynaklardan anlaşıldığına göre Büyük Hun İmparatorluğu M.Ö. IV....

Kapat