nuManaGa.com

Katil ile Pazarlık

Katil ile Pazarlık  Katil ile pazarlık olur mu? 40.000 insanımızın kanına girmiş bir köpekle masaya oturulur mu? “Biz terör örgütüyle masaya oturmayız.” diyenler yaptığınızın adı nedir? Halkın duyguları üzerine hücum eden yayınlar, PKK’lı iblislerin kaçırdığı kardeşlerimizi kurtarmak için hiçbir girişimde bulunmayanların “teslim alma” organizasyonlarına zemin hazırlaması ne kadar acı. Türk halkının gururu ortada!

  Şuna inandık: PKK’nın kaçırdığı kardeşlerimizi kurtarmak adına herhangi bir operasyon yapılmaması bugünlerde yaşanan olayların plandığını göstermekte. BDP’li vekillerin 3 saatte ulaştığı PKK iblisleri topluluğuna bizim devletimizin güvenlik güçleri 1 saatte ulaşamıyor mu?

  Sorun şu: Katil ile pazarlık! Tabi bana göre sorun. Adı “çözüm” konulan “satış” müzakerelerinden herkes memnun ki bu kadar pervasızca davranılabiliyor. Memnun musunuz?

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Suskunlar
Suskunlar

Mevlana'nın "Kulak eğer gerçeği anlarsa; gözdür." sözü ile başlayan ve bir an olsun heyecanın, sürprizlerin eksik olmadığı bir kitap: Suskunlar. İhsan...

Kapat