nuManaGa.com

Kaddafi Öldürüldü

  Libya’nın bir zamanlar taparcasına sevdiği lider Kaddafi feci bir şekilde öldürüldü. Teslim olmak istedi dinlemediler… Saklandığı yeri ağır makineli tüfeklerle taradılar. Sonra saklandığı yerden çıkarttılar ve işkenceye başladılar. Yaralı Kaddafi tekmelendi, yumruklandı… İnsan olanın dayanamayacağı görüntüler çıktı ortaya. ABD Dış İşleri Bakanı Clinton “Wow” demekle yetindi ama o kelime hafif kalıyor vahşiliği anlatmaya.

  Bir Müslüman bir başka Müslüman kimseyi tekbir getirerek öldürür mü? Kaddafi’yi işkencelerle öldürenler İslam’dan feyz almamış barbarlardır. Batı’nın oyunlarına gelen, paranın esiri olan ve din kardeşine silah doğrultan kimseler; İslamiyet gibi güzellikler dininin mensubu olamaz. Çünkü bu güzel dine mensup olan bir kimse saydıklarımızı yapmaz!

  Libya Batı’nın kucağına oturarak yaptığı hatanın bedelini çok ağır ödeyecek. Refah içinde olan Libyalılar fakirliğe hazırlansınlar. Çünkü Batı’nın girdiği yerde Batı’nın oluşturduğu zenginler ve fakirler vardır. Orta sınıf yoktur. Libya ve Libyalılar geçmişteki güzel günleri çok arayacaklar!

  Dünya vahşeti seyretti. Çok medeni ülkeler “Wow” veya “Libya kazandı.!” gibi şeyler zırvaladı. Medeniyetin tek dişi kalmış bir canavar olduğunu ve kandan beslendiğini vahşetin görüntülerini izleyince daha iyi anlıyor insan.

  Kaddafi de Batı’nın esiri olan köpeklere yem oldu. Sırada kim var?

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Arakan'da Katliam Var
Buna Saygı Duyamam

  Vatanımızın üzerine kara bulutlar ekmeyecek her türlü düşünceye saygı duymuşumdur. Çok uç fikirlere sahip olanları bile anlayışla karşılamışımdır. Uçlarda...

Kapat