nuManaGa.com

Kabahat TFF’nin

  Şike yapsın yahut yapmasın hiçbir kulübun suçu yok. Tek kabahatli Türkiye Futbol Federasyonu. Kimse “Krizi iyi yönettik…” falan demesin. Her şeyi elinize yüzünüze bulaştırdınız. Hemen karar alıp futbolumuzu kurtarmak varken, sizler birkaç takımı kurtarma derdine düştünüz. UEFA ile pazarlıklar, siyasi partilerle işbirliği, yasaların değiştirilmesi, maddelerin tartışılması, kulüplerin zorlanması… Neler gördük neler!

  Şimdi küme düşmenin kalkmasını istemeyen kulüpler suçlanıyor. “Bir kereye mahsus küme düşme olmasın.” diyenler kendi cümlelerinin saçmalığından bihaberler. Yoksa şikeye küme düşmesi verilmesini isteyenlere çamur atabilirler miydi? Büyük kulüpler olayın içinde diye maddelerin değişmesi hangi vicdana sığar?

  Kimse kimseyi suçlamasın boşuna. Şike ile ilgili iddilar gündeme düştüğünden beri herhangi bir karar almayanlardır suçlu. En kötü kararlardan daha çok zarar verir kararsızlık. İçeride ve dışarıda kulüplerimizi savunamayan TFF, ortamı küme düşme cezasının kaldırılmasına ısındırarak işin içinden çıkmaya çalıştıysa da başaramadı. Zaten bu yolun yol olmadığı en başından belliydi.

  Ne Fenerbahçe ne Galatasaray ne de Trabzon! Suçlu sensin federasyon!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Fransız Fransa
Fransız Fransa

  Ne tarih bilirsiniz ne de gerçek. Siz karalamayı ve katletmeyi iyi bilirsiniz. Bunlar dışında her şeye Fransız kalmışsınız. Senatonun hüküm vermesinin...

Kapat