nuManaGa.com

İstekleri Bitmiyor

  Kimilerine yüz vermeye gelmiyor. İsteklerini sıralamaktan yorulmayanlar yepyeni bir istekle karşımızdalar. PKK denen örgütün elemanı olmak, bu kahpe örgüte destek vermek suç değil mi? Destekleyenler sokakta ellerini kollarını sallayarak geziyorlar. Yaptırım yok! Bunun verdiği rahatlıktan olsa gerek yeni bir istekle saçmalık tavan yapıyor. “Gerillalar şehit sayılsın, devlet tazminat versin.” diyebiliyor bazıları.

  Askerin, polisin, kundaktaki bebeğin, belediye otobüsündeki genç bir kızın canına kıyanlar nasıl şehit sayılabilir? Devletten para koparma arzusu ile nasıl da kıvranıyorlar! Açık konuşalım: Dağda ölen hayırsızlar, katiller ittir!

  Tavizler, avantalar devam ettiği sürece böyle saçma isteklerin sonu gelmeyecektir. Bu ülkenin insanına, birliğine kurşun sıkanların şehit sayılması gibi saçma bir istek de değerlendirilirse eğer diyecek söz kalmaz. Haydi bakalım!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Antalya / Tophane
Tophane / Antalya

  Her yanı güzel Antalya'nın. Tarihi ve doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı herkesi kendine hayran bırakan Antalya'nın göbeğinde, Tophane'deyim. Burada...

Kapat