nuManaGa.com

İsrail Niçin Çocukları Öldürür?

Gazze, katil İsrail’in son teknolojinin ürünü olan silahlarıyla ölüm yağdırdığı ve acının bir an eksik olmadığı bir yer. Senelerdir durmayan cinayetlere ne yazık ki dünya kör, sağır ve dilsiz bir şekilde yaklaşmakta. Saygıdeğer Batılılar, Avrupalılar; paralarıyla abdest alan, yatlardan inmeyen petrolcü Araplar, çekik gözlü Asyalılar… “Neredesiniz?” demeyeceğim! Maskeleriniz olmadan dolaşmayacağınıza şüphem yok!

Biz Müslümanlar birlik olmadıkça ve Amerika – İsrail ortaklığına ses çıkarmayıp birbirimizi yedikçe “yabandan, elden” alaka beklememizin komiklikten öte gitmediğini artık fark etmemiz gerek!

Gelelim asıl konuya: İsrail çocukları neden öldürür? İsrail, bulunduğu coğrafyanın devleti değildir. Polonya’dan, Amerika’dan, Rusya’dan yüz yıl kadar önce sistemli bir şekilde buraya göç ettirilen insanlardan oluşmaktadır. Bu sistemli göç hareketi ve Batılı ülkelerin maddi destekleri ile birlikte İslam coğrafyasının kalbine konuşlanan Yahudiler şimdilerde “çoğalma” politikası gütmekteler. Ülkelerin nüfusları bir anda artmaz. Bunun için uzun yıllar gerekir. Devşirmeye karşı olan İsrail “saf ırk” peşinde olduğundan nüfusunu arttırmak adına ürettiği politikaların meyvesini yıllar sonrasına bırakmıştır. Tam da bu nedenle Filistinli yavrucakları öldürür İsrail. Müslüman nüfus artmasın, çocuklar büyüyüp Kudüs’ü ellerinden almasın diye bombaları küçücük bedenlerin üzerine bırakır terör devleti. Kendisi çoğalamadığı için kalabalıkları, gençleri, çocukları, anaları yani toprağın asıl sahiplerine saldırır katillerin ordusu.

Dünya, Gazze’de bir savaş olduğunu ve çocukların sehven öldüğünü sanıyor. Orada savaş yok! Orada İsrail’in soykırımı, katillerin mağdurları hunharca katledişi var! Savaşın adaleti vardır. Tank ile taşı aynı terazi tartar mı?

Ve son sözüm de şudur: Kolayı boykot ederek Filistin’i yahut başka Müslüman ülkeleri kurtaramayız. Ülkemizdeki limanlar, gıda firmaları, deterjan şirketleri İsrail’e satıp savılırken ses çıkarmalıydık / çıkarmalıyız. Yani Türk malı sandığımız yüzlerce ürün de Siyonizm denen illete hizmet etmekte.

İşin özü birlik! Müslüman alemi birlik olmalı! Yoksa bu kıyımın duracağı yok!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Anket: Türkiye'nin En Büyük Sorunu
Anket: Türkiye’nin En Büyük Sorunu

Sayfamızı takip edenlere sormuştuk: "Türkiye'nin en büyük sorunu sizce nedir?" Uzun bir süre yayında kalan anketimize yedi yüz otuz sekiz kişi...

Kapat