nuManaGa.com

İşine Bak Sarkozy

  Ermenistan’a giden Fransız, aslan kesilir her zaman. Hemen her Fransız siyasetçi Ermenileri ziyaret ettiğinde soykırım yalanına sarılır. Çünkü söyleyecekleri, ilişkilerini dayandıracakları başka yalanları yoktur. Tarih boyunca Türklerden sayısız iyilik gören; Fransa’dan ise hiçbir şey görmeyen Ermenilerin ise Fransız aşkını anlamak güç. Kısacası bir yalan üzerinden geçinen iki devlet Ermenistan ve Fransa.

  Soykırım ile bizleri itham edenler kendi tarihlerini görmezden geliyorlar. Zaten bu her zaman böyledir. Suçu olan başkasını suçlar ki kendisininki gözükmesin. Ermenilerin Anadolu işgal altındayken köylerimizi basıp yaptıkları katliamları herkes biliyor. Çok uzağa gitmeyelim. Karabağ’ı işgal eden ve Azeri kardeşlerimizi türlü işkencelerle katledenler de Ermeniler değil mi?

  Ya Fransızlar? Cezayir’deki onca Müslüman, Fransız zulmüne maruz kalmadı mı? Suçsuz yere binlerce kişi öldürüldü. Bu vahşiler tecavüz edilmedik kadın bırakmadılar. Öldürdükleri, tecavüz ettikleri insanların yanlarında hatıra fotoğrafları çektirdiler. Cezayir’i kana bulayıp; çocuk, kadın ayırmadan binlerce kişinin kanına giren Fransa bu konular üzerinde konuşacak son ülkedir.

  Canım Sarkozy… İşine bak. Ermenistan ile kol kola gezmenize şaşırmıyoruz. Çünkü geçmiş yıllarda yaptığınız katliamlar sizlerin ortak paydası. Belgeli katliamlarınızı diğer ülkeler görmezden geliyor olabilir. Bu durum yapılanların unutulduğunu göstermiyor.

  Hiçbir belgeye dayanmayan ve sadece Ermenilerin uydurduğu bir masaldan ibaret olan soykırım yalanları ile ülkeme çamur atanlar aynaya baksınlar! Buna cesaretiniz olmadığına eminiz!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,
  1. WebAilesi diyor ki:

    güzel bir yazıydı, eline sağlık, nuManaGa

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Hitch
Hitch – Aşk Doktoru

  Romantik komedi sevmem ama Will Smith'i severim. Sert, salak, boksör, romantik, serseri... Hangi rolde oynarsa oynasın hakkını veriyor adam. Bu...

Kapat