nuManaGa.com

İptal Zinciri

  Bildiğiniz gibi Cumhuriyet Bayramı iptal edildi. Ne yazık ki birliğimizin ve beraberliğimizin sembollerinden olan Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayamadık. Belki bu iptaller devam eder. 10 Kasım’da Atatürk’ü anmamız da iptal edilebilir. Yani bir zincir olabilir mi diye düşünmeden edemiyor insan. Bu husus ile alakalı çok güzel bir karikatüre denk geldim. Uzun uzun konuşmaya gerek yok. Karikatür her şeyi ortaya koyuyor.

  Cumhuriyet Bayramı’nın iptal edilmesi çok gereksizdi diye düşünüyorum. Milli bilincin gücüne çok ihtiyaç duyulan bir zamanda böyle bir şey yapılması can sıkıcı gerçekten.

İşte karikatür (Üzerine tıklayıp büyütebilirsiniz):

  Karikatür Hürriyet gazetesinden alınmış olup; Latif Demirci’ye aittir. Diğer Latif Demirci karikatürlerine ulaşmak için buraya tıklayın.

  Bayramlar eğlence amaçlı düzenlenen partiler değildir. Kokteyller, resepsiyonlar iptal edilebilir ama törenlerin iptal edilmesi doğru değil! İnşallah benzer hatalara, iptal zincirlerine tanık olmayız.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Fikirsizler
Kalemtıraş

  Her taraf fikirsiz insanlarla dolmuş yahu. Düşünen, kafa yoran, öğrenmeye çalışan birey sayısı bir elin parmakları kadar. Hazırcılık yok...

Kapat