nuManaGa.com

İnsanlığımızı Sorgulayanlara

  Dış mihrakların avantalarının karşılığını köşelerindeki yazıları ile vermeye çalışan ciğersizler ve ezik masalı uydurup, ayrılıkçı fikirlerle Türk kelimesinin geçtiği her şeyi görmezden gelmeye çalışanlar kara bir kampanya başlattı. Türk insanı yardım olup Van’a yağarken yukarıda bahsettiğim zihniyetteki yüreksizler insanımızı yardım etmemekle itham etmekte. Biz Vanlı kardeşlerimizin yanındayız. Siz neredesiniz?

  Türk insanını her konuda eleştirdi ucuz zihniyet. Bir tek yüreğini, sıkıntıda olana yardım etmesi konusunu hedef seçmemişlerdi. Onu da aldılar hedef tahtasına. Bazı ciğersiz köşe yazarları ve özellikle kardeşlik türküleri yazıp kendileri okumayanlar saydırıyor güzel ülkemin insanlarına. Türk insanı Vanlı kardeşlerine üzülürken, yardım etmeye çabalarken; evlerinden çıkmayan, yardım etmek için gayrette bulunmayanlar kara propaganda peşinde! Sizin kalıbınıza emi! Soysuzlar!

 

   Yukarıdaki fotoğrafa iyi bakın. Tıklayın, büyütün, defalarca okuyun orada yazan yazıyı! İnsanımızın insanlığını sorgulayan ama insanlıktan bihaber olan onursuzlar dikkatli bakın! Türk insanı Van’ı unutmadı, unutmaz! Van, Hakkari, Diyarbakır… Siz ayrılıkçı fikirlerinizi, ezik masallarınızı bu kentler üzerinden hizmete sunmuş olabilirsiniz ama unuttuğunuz çok şey var. Birincisi Türk insanı vatanın her köşesini ve tüm insanları çok seviyor! Bakın fotoğrafa iyi bakın. İnsanlık ne demek öğrenin.

  Ucuz fikirleri ve kalemleri kuşananlar yine amacınıza ulaşamadınız değil mi? Şimdi aynanın karşısına geçin ve kendi insanlığınızı sorgulayın. Biliyorum cesaretiniz yok! Ben yardımcı olayım… İnsan değilsiniz!

Fotoğraftaki yazı(okuyamayanlar için):

  “Tüm zelzeleden zarar görenlerin dikkatine! Sizlere başsağlığı diliyorum, büyük geçmiş olsun diyorum. Ben Çanakkale Lapseki’den geliyorum. Ayakkabılarınızı para almadan tamir etmeye geldim. Bu şekilde bir nebze katkım olursa sevinirim.”

Not: Fotoğrafı büyütmek için üzerine tıklayın. Fotoğrafı kimin çektiğini bulamadım. Lapseki’den kalkıp gelen yüce gönüllü amcaya ve bu fotoğrafı çekene çok teşekkürler!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Arakan'da Katliam Var
Bana İyi Bir Haber Verin

  Gökyüzü kapkara... Kardeşlerim şehit düştü, yüreğim kanıyor. Deprem oldu. Ciğerim yangın yeri. Kardeşlerim hayata veda etti, evsiz kaldı... 7.2 şiddetinde...

Kapat