nuManaGa.com

İnsan Vücudunu Yakından Tanıyın

  Google internet kullanıcılarına yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Haritalar, bloglar, onlar, bunlar derken sıra gelmiş insan vücuduna. Google yeni hizmeti sayesinde internet kullanıcılarının insan vücudu hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Hizmetin adı Google Body. Ne kadar ilginç değil mi? Bir arama motoru ne kadar enteresan ve bir o kadar da yararlı hizmetler sunuyor. Boşuna demiyoruz Google’nin yeri başka diye. Bu hizmet de Google’nin rakipsiz olduğunu açıkça gösteriyor. Diğer arama motorlarının Google’yi yakalamak için çok ekmek yemesi gerek.

  Google Body insan vücudunu tanımak isteyenlerin yararlanacağı önemli bir kaynak olacak. 3D görüntülerle organları keşfetmek sadece tıp okuyanları değil, meraklı herkesi memnun edecektir. Google Body hizmetinden yararlanmak için Google Chrome yahut Mozilla Firefox tarayıcılarından birini kullanmak zorundasınız.

  Rakipsiz arama motoru Google’nin bu hizmetine ulaşmak ve insan vücudunu keşfetmek için http://bodybrowser.googlelabs.com/ adresini takip edebilirsiniz.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Hangi Dünya Düzeni - Banu Avar
Hangi Dünya Düzeni? – Banu Avar

  Doğruları, gerçekleri söylemekten hiçbir zaman çekinmeyen ve bu doğruları, gerçekleri halkımızın görmesi için çabalayan Banu Avar'ın "Hangi Dünya Düzeni?"...

Kapat