nuManaGa.com

İbret-ül Versite 2

Üniversiteyi kazanan gençlerin ruh halini en iyi özetleyen filmdir İbret-ül Versite. Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde okuyan arkadaşların hazırladığı ve izleyen herkesin kendinden bir şeyler bulduğu bu eğlenceli filmin ilkini izlettirmiştim sizlere. Sıra serinin ikinci filminde. Bu sefer kadro daha geniş ve üniversite yıllarında yaşanan olaylar detaylı bir şekilde işlenmiş. Fıkra tadındaki İbret-ül Versite 2 gerçekten çok eğlenceli.

Çoğu kişi yıllar önce çekilen bu filmi neden buraya koyduğumu merak edebilir. Öncelikle bu filmi izlemeyenlerin sayısını göz önünde bulundurdum. Diğer bir neden ise sevdiğim, beğendiğim işlere zamanı ne olursa olsun bu sayfada yer vermeye çalışmamdır.

Sanal alemde en çok izlenen videoların başında gelen ve üniversite yaşantısını gerçeklerle özetleyen İbret-ül Versite’yi izlemeyenlerin çok  şey kaçırdığını belirtmek isterim. Uzun uzun cümlelere gerek yok; izleyenler kalitenin farkına varacaklardır.

İlk filmi izlemeyenler buraya tıklayarak serinin ilk filmini izleyebilirler. İkinci film ise aşağıda. İyi seyirler.

Karşınızda İbret-ül Versite 2:

Bölüm 1:

Bölüm 2:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yolların Ustaları
Yolların Ustaları

  Kamyoncu ağabeylere yolların ustaları dersek abartmış olmayız. Kilometrelerce yol giden ve zorlu şartlara rağmen hayattan tat almaktan vazgeçmeyen insanlar...

Kapat