nuManaGa.com

Hotmail’den TR uzantılı E-Mail Hizmeti

 Dünyanın en çok kullanılan mail servisi olarak Yahoo‘nun adı geçse bile bu genellemeye ülkemizin dahil olmadığını düşünüyorum.Ülkemizin vazgeçmediği mail servisi Hotmail.com. Malumunuz Msn aldı başını yürüdü.Türkiye’de Msn adresi olmayan kalmadı neredeyse…

 Yıllardır Fransa’ya “fr” , İngiltere’ye “co.uk” , İtalya’ya “it”  ve daha bir çok ülkeye bu şekilde ülke kısaltmaları ile adres veren Hotmail.com‘un başına taş düşmüş olacak ki artık “tr” uzantılı hizmeti ülkemiz kullanıcılarına sunmakta. Hotmail.com.tr adresi sayesinde artık ahmetmehmet(et)hotmail.com.tr gibi bir adresimiz olabilecek.

 Mail adresini değiştirmek isteyenler için iyi bir fırsat bence. Henüz kullananın fazla olmaması ve bir sürü kişinin var olan adresinden vazgeçmeyi düşünmemesi daha kullanışlı ve isteğinize göre bir isimle mail adresi almanıza olanak sağlamakta. Yani araya alt tire,sonuna doğum tarihi veya plaka eklemeye gerek kalmayacak. Üstte de söylediğim gibi daha kullanışlı ve isteğe uygun adresler açılabilecek.

 Hemen Hotmail.com.tr adresine girerek yeni bir adres alın.Neden daha önce böyle hizmet verilmediği hususundaki soruları da lütfen şirkete iletin. :)

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,
  1. Berkay diyor ki:

    Kafalarına biraz geç düşmüş olmalı üzerinde TR yazılı olan saksı :)
    Bilgi için çok saol Numan :)

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yazılarınız sosyal ağlarda nuManaGa.com
Twitterfeed ile Yazılarınız Sosyal Ağlarda

Biz Wordpress kullanıcıları sitelerimizi sosyal ağlarda tanıtmaya bayılırız. Kolay bir şekilde blogtaki yazılarımızı Twitter,Facebook gibi sosyal ağlarda paylaşmayı çok isteriz.Herkes...

Kapat