nuManaGa.com

Hitch – Aşk Doktoru

  Romantik komedi sevmem ama Will Smith’i severim. Sert, salak, boksör, romantik, serseri… Hangi rolde oynarsa oynasın hakkını veriyor adam. Bu filmi izlenir yapan da Will Smith’in performansı. Otobüs ile seyahat ederken izlediğim Hitch, Türkiye’de Aşk Doktoru adı ile izleyicilerle buluşmuş. Aşk Doktoru isminden de anlayacağınız üzere filmde, ilişkilerde başarısız olan kişilere yardım eden bir Will Smith var.

  Filmde Will Smith ve Eva Mendes başrollerde. Elde edilmesi zor bir bayan olan Eva Mendes ile Will Smith’in ilişkileri çalkantılı geçiyor. Aşk doktoru diye bilinen ve ilişkileri kötü gidenlere yardım eden Will’in deşifre olması işleri daha da karmaşık bir hale getiriyor.

  Yakın zamanda televizyon kanallarında da gösterilen 2005 yapımı bu film çok sağlam bir kurguya sahip olmasa da kendini izlettiriyor. Başrol oyuncularının performansı Hitch yani Aşk Doktoru’nun en büyük artısı.

  Boş vakti olanların, Will Smith’in oyunculuğunu beğenenlerin, romantik komediden hoşlananların bu filmi keyifle izleyeceklerine eminim. İyi seyirler.

Filmin fragmanı (Türkçesini bulamadım.):

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,
  1. WebAilesi diyor ki:

    bu filmi izlemeyi düşünüyorum, zaten bu adamın filmleri muhteşem ötesi bir şey olyor :)

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Her Şeye Evet Deme
Her Şeye Evet Deme

  Bölgesel gücüz,stratejik önemimiz falan... Geçelim bunları. Yıllardır aynı teraneler. İstediğimiz bir şeyi yaptırabiliyor muyuz? Hayır! Bir işe kalkışacağımız zaman...

Kapat