nuManaGa.com

Hiçsin

  Sosyal medya uzmanı havalarında dolaşan tipler var. Hatta biri TRT’de program yapıyor. Yer TRT olunca hükümete yaranmak şart tabi. Konu bir şekilde öğretmenlere gelince Serdar Kuzuloğlu denen şahıs saçmalık rekoru kırarak izleyenleri hayrete düşürüyor. İyi ki Cem Davran gibi bilgili, kültürlü, insanlarımızın dertlerinden haberdar biri orada konuk. Yoksa Kuzuloğlu saçmalama alanında rekora doymayacaktı.

  Başkalarına yaranmak için ezilen insanları daha da ezmek vicdansızlık falan değildir. Bunun adı hiçliktir! Hiçsin hiç! Bir naneye yaramayan o programının devamı için, düzenin bozulmasın diye saçma cümleler kurmaktasın. Sen atanmayan öğretmenlerin halini biliyor musun? Öğretmenlerin kaç yıl, hangi dersleri okuduğundan haberdar mısın? KPSS denen sınavın içeriği ve öğretmen alımları hakkında bir bilgin var mı? Olmadığı ortada! Gelecek nesillerin eğitiminden dem vuracak son kişisin! Ayrıca bu kadar lakayıt tavırları olan bir insanın TRT’de ne işi olduğunu anlamak da güç.

  Twitter ile Facebook’a girince kendini sosyal medya uzmanı ilan edenlerden birisin. Öyle uzmansın ki bir yarışmada “en sosyal blog” seçtiğiniz sitenin sosyal ağlarda esamesi okunmuyor. Sadece yazıların alt kısmında paylaş butonu bulunan sayfayı “sosyal blog” olarak belirleyen ve ödül veren uzmanlar lütfen öğretmenlik gibi onurlu bir mesleği ağızlarına almasınlar! Herkes uzman(!) olduğu ya da kendini öyle zannettiği işi yapsın!

İzleyince bana hak vereceksiniz!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bir İlluminati Eksikti
Bir İlluminati Eksikti

  Sanal alemin gücü arttıkça saçmalıkların sayısı da günden güne artıyor. Her gün yeni bir şey moda oluyor. Topluluklar, gruplar,...

Kapat