nuManaGa.com

Hesaplicarsi.net

  Antalya Aksu’da hizmet veren Hesaplı Çarşı’nın internet sayfası yayına başladı. Geniş ürün yelpazesi ile bölgedeki en uygun fiyatları müşterilerine sunan Hesaplı Çarşı hakkında tüm bilgileri hesaplicarsi.net  sayfasında bulabilirsiniz. Sitenin tasarımı bana ait. numanaga.com dışında tasarladığım ilk web sayfası olması nedeniyle hesaplicarsi.net benim için çok önemli. Web tasarımcısı, seo uzmanı falan değilim. Lütfen yanlış anlaşılmasın. Şimdi kısaca Hesaplı Çarşı’yı ve hesaplicarsi.net adlı internet sitemizi tanıyalım.

  Önce Hesaplı Çarşı’yı tanıyalım:

  Firmamız, 1989 yılında, o zamanlar belde konumunda iken şimdilerde ilçe olan Antalya-Aksu’da Edhem Kaçar tarafından kurulmuş ve hırdavat sektöründe ticari faaliyetlerine başlamıştır. 15 metrekarelik bir alanda işlevine başlayan firmamız, bölgede hızla gelişen seracılık alanında bilinçli adımlar atmış, bu sektördeki ihtiyaçların karşılanmasına öncülük etmiştir. Damlama sulama vb. alanlardaki yenilikleri ilk getiren ve üreticiyle tanıştıran firmalar arasında yerini almıştır. Geçen 21 yıllık sürede hızla büyüyen ve kendini geliştiren firmamız, 2009 yılında HESAPLI ÇARŞI” olarak adını değiştirerek kendi binasında hizmet vermeye devam etmiştir. Geniş ürün yelpazesi ve çok daha uygun fiyatları ile tarımda marketçiliğin ilk adımlarını atarak bölgenin ilk tarım marketini üreticiyle buluşturmuştur.

  Hesaplı Çarşı’yı Edhem Bey’in cümleleri ile tanımış olduk. Şimdi kısaca hesaplicarsi.net‘i hazırlarken yaptıklarımdan bahsetmek istiyorum. Öncelikle hem basit hem de kullanışlı olan sanal alemin en delikanlı yazılımı WordPress’i kullandığımı söyleyeyim. Hem şık hem kolay kullanılır olması WordPress’i tercih etmemdeki neden. WordPress kurulumunu yaptıktan sonra uygun bir tema bulmak için epey uğraştım. Bir sürü yabancı site gezdim ve sonunda en uygun temayı bulup Türkçe’ye çevirdim. Geri kalan işlemler çok uzun sürmedi. Ürün resimlerini, isimlerini girdim ve sayfaları hazırladım. Her kurumsal sayfada görmeye alışkın olduğumuz sayfalar ve bilgiler kullandım. Çoğu kurumsal sayfadan farklı olarak iletişim bilgilerine harita ekledim. Sonuç olarak ortaya güzel bir iş çıktığını düşünüyorum.

hesaplicarsi.net  ekran görüntüleri

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  Sayfayı hazırlarken sık sık kod hususunda fikrini aldığım Behlül kardeşime ve photoshop denince sürekli yardımıma koşan Metin kardeşime çok teşekkürler.

   Hesaplı Çarşı’nın internet sitesine ulaşmak için tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ftp Programları
Hangi Ftp Programını Kullanmalı?

  İnternet siteniz varsa bir de ftp programınız olmak zorunda tabi. Resimleri, dosyaları sitemizde yayınlamak için bu programları kullanıyoruz. Dosyaları,...

Kapat