nuManaGa.com

Hermes Kitap

  Her şeyi internetten temin eder olduk. Bunların başında kitaplar geliyor. Kitapçıya gidip kitap kokusu içinde zaman geçirmek kadar güzel bir şey yok aslında ama internet sitelerinden kitap almaya mecbur olduğumuz durumlar da var ne yazık ki. Uzun süredir hiçbir kitapçıda bulamadığım eserleri internetten satın aldım. Aldığım sitenin artılarını yazarak; benim gibi kitap arayışında olanlara yardım etmek istiyorum.

  İnternet alemi, kitap satışı yapan sitelerle dolup taşıyor dersem abartmış olmam. O kadar çok site var ki… Ben Hermes Kitap adlı siteden alışveriş yaptım ve memnun kaldım. “Hermes Kitap adlı sitenin diğer sitelerden farkı nedir?” diye soranlara; “Hermes Kitap, kapıda ödeme imkanı sunuyor.” şeklinde cevap vermek isterim.

  Bu bir reklam yazısı değil. Adı geçen siteden alışveriş yapmış biri olarak bu yazıyı kaleme/klavyeye alıyorum. Son zamanlarda Pontus Meselesi üzerinde yaptığım araştırmalar için lazım olan kaynakları Hermes Kitap adlı siteden temin ettim. İnternette kredi kartı numarası vermeye pek yanaşmayanlardanım. Bu nedenle kapıda ödeme seçeneği olması bu firmanın en büyük artısı oluyor benim açımdan. Kapıda ödeme seçeneğini kullananlar 5 lira ek ödeme yapıyorlar. Bence çok değil 5 lira. En azından içiniz rahat oluyor.

  Kapıda ödeme ile kitap satışı yapan site mi arıyorsunuz? O zaman sizlere Hermes Kitap adlı siteyi öneriyorum. Belki bu yazıdan sonra birkaç kitap hediye eder bana Hermes Kitap. Alenen reklam yaptım. :)

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,
  1. nuManaGa diyor ki:

    3 iş gününde teslim aldığım da odu 5-7 gün arasında da. Eğer acil bir durum varsa alışveriş yaparken belirt. Yardımcı olmaya çalışıyorlar.

  2. Reyhan diyor ki:

    Admin hermesdan bende bir kitap sipariş ettim acaba kaç güne elimde olur bi bilgin varsa beni aydınlat. Teşekkürler

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yaş On Üç Yolun Yarısı Eder
Yaş 13 Yolun Yarısı Eder

  Yaş 13 yolun yarısı eder, Dante gibi ortasındayız ömrün... Bir çocuğun yaşı 13 ise artık reşit demektir! 13 yaşından küçüklere...

Kapat