nuManaGa.com

Halil Sezai Albümü

  Onun güzel sesini amatör videolar vasıtasıyla tanıma fırsatı bulduk. Birbirinden güzel şarkıları onu sanal alemde en çok aranan adamlar listesinin ilk sırasına yerleştirdi. İncir Reçeli filmi ile patlama yapan ve tüm Türkiye tarafından tanın Halil Sezai Paracıkoğlu sonunda albümünü çıkardı. Video sitelerinde tıklanma rekoru kıran parçaları yüksek ses kalitesi ile dinleyebileceğiz. Bu Halil Sezai sevenler için büyük şans.

Kaliteli ses, mükemmel yorum ve nefis şarkılar. Halil Sezai albümünü böyle özetleyebiliriz. Bu güzel albümde 12 şarkı bulunuyor. Çok sevilen; Olsun, İsyan, Sonbahar, Seni Beklerken, Yanıma Gel, Ağlamışız, Paramparça gibi Halil Sezai şarkıları bu albüm vasıtasıyla müzikseverlerle buluşuyor. Yüksek ses kalitesi ile dinlemek bambaşka.

Halil Sezai albümünün ilk klibini Olsun adlı parçasına çekti ve hayranlarının beğenisine sundu. Klip gerçekten çok hoş olmuş. Aşağıdaki video oynatıcı vasıtası ile Halil Sezai’nin ilk klibini izleyebilirsiniz.

Halil Sezai gibi kaliteli şarkıcıların bu alemde yer bulabilmesi için desteklenmesi gerek. Bu nedenle herkesi orijinal albüm almaya davet ediyorum.

Halil Sezai’den Sonbahar:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Xampp Yardımıyla WordPress Kurmak
Xampp Yardımıyla WordPress Kurmak

  Tema, eklenti gibi alanlarda değişiklikler yaparken genellikle yerel host kullanılır. Bu sayede olumsuz sonuçlar internet sayfamıza yansımamış olur. Yerel...

Kapat