nuManaGa.com

Ha Şimdi Oldi Uşağım

  Kemençesinin yanık sesi, temiz yüzü ve güzel besteleri ile gönüllerin pasını silen bir isim o. Kemençeyi farklı çalışıyla kendine hayran bırakan Selçuk Balcı ilk albümünü piyasaya çıkardı. Patika isimli albümün ilk klibi Deniz Üstünde Fener adlı esere çekildi. Bu eseri bilmeyen yok tabi. Deniz Üstünde Fener internet ortamında milyonlar tarafından defalarca dinlendi. Selçuk Balcı’nın yeteneğinin tek şarkıdan ibaret olmadığını Patika albümü ile açıkça görmekteyiz. Birbirinden güzel eserler müzikseverleri bekliyor. Uzun saçlı, temiz yüzlü çocuk mükemmel bir iş çıkarmış.

  1988 Çayeli doğumlu olan Selçuk Balcı genç yaşında başarıdan başarıya koşuyor. Yaptığı albüm ile kalıcı olduğunu gösteren uzun saçlı çocuk, eminim gelecek yıllarda adından daha çok söz ettirecek. Kemençeye uzak bir şehirde kemençeyle buluşan ve ona kendini adayan Selçuk Balcı el attığı her işten yüzünün akıyla çıkacaktır. O müziğe tutkun bir isim ve bu işi gerçekten sevdiği için yapıyor. Bu yüzden kesin konuşuyorum.

  Ha şimdi oldi uşağım. Albüm çok güzel, ses çok güzel, kemençe zaten çok çok güzel… İyi ki ha bu kaseti yaptın. İyi ettun. Çok yakiştı sana. Allah yolunu açık eylesun!

Selçuk Balcı’dan Deniz Üstünde Fener sizlerle:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Safari Turları
Safari Turları / Muğla / Fethiye

  Fethiye denildiğinde akla ilk gelen şeylerden biridir safari turları. Onlarca tur firması bulunan Fethiye'de jeep safari için oldukça uygun...

Kapat