nuManaGa.com

Google İle Çok İyi Anlaşıyoruz

  Google internet dünyasının vazgeçilmezi. Herhalde buna kimsenin itirazı yoktur. Haliyle onunla iyi geçinmek ve ona ters bir hareket yapmamak gerek. “Yaparsam ne olur?” diyenler hep sıkıntı yaşamışlardır. Çünkü Google ülkemizde en çok kullanılan arama motoru konumunda. Yahoo, Bing gibi arama motorları neredeyse hiç ziyaret edilmiyor ülkemizdeki internet kullanıcıları tarafından. Çoğumuzun tarayıcısında Google ana sayfa değil mi? Neredeyse tüm aramalar Google ile yapılmıyor mu? Google’nin bir numara olduğunu bunlar açıkça gösteriyor.

  Google ile iyi geçinmek gerek demiştik. Özellikle site sahipleri Google’nin hassasiyetlerine özen göstererek sitelerini oluşturmalılar. Böyle yaparlarsa Google site sahiplerine kıyak yapar, saçlarını okşar, yanaklarından makas alır… Kısacası Google ile iyi geçinirseniz siteniz uçar. Az ve öz etiket, orijinal içerik, yararlı konular…

  “Peki numanaga.com Google ile iyi anlaşıyor mu?” diye sorarsanız buna “Evet!” derim. Arada bir etiketlerim siliniyor ama o kadar olur yahu. Tek eksik olan site bağlantıları da yakın zamanda Google tarafından hizmete kondu. Böylece eksik meksik kalmadı. İnanmıyorsanız tıklayın ve görün. :)

  Eğer sitenizin iyi yerlere gelmesini istiyorsanız Google ile iyi geçinin derim. Alexa değerleri falan değil en önemlisi Google. Benden söylemesi.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,
  1. nuManaGa diyor ki:

    Eyvallah. :)

  2. Beşparasız diyor ki:

    Muhabbetiniz daim olsun 😀

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İki Şehrin Hikayesi
Kitap Tanıtımı – İki Şehrin Hikayesi

  Roman tanıtımı edebiyat öğretmenlerimizin öğrencilerine ödev olarak verdiği konuların başında gelmekte. Özellikle klasiklerin bu ödevlere konu olması kuvvetle muhtemel....

Kapat