nuManaGa.com

Google Chrome Diyorum

İnternet Explorer, Mozilla, Opera… Say say bitmez web tarayıcıları. Sorsanız hepsi on numaradır, kalitelidir, hızlıdır, seksidir… Kullandığınızda anlarsınız sorunlu, eksik, yavaş olduklarını. Sürer gider bu sıkıntılar… Ta ki Google Chrome ile tanışana dek. Sonrası mutluluktur, hızdır, sorunsuz sayfa görüntülemektir.

Birçok tarayıcı ile internete bağlanan bendeniz sizlere Google Chrome isimli tarayıcıyı öneriyorum. (Calgon reklamı gibi oldu.)Yüksek performans, hız, sorunsuz bir şekilde istediğiniz sayfalarda gezinmek… Hepsi bu tarayıcı ile birlikte sizlere sunulan imkanlar. Benim için en önemli husus sorunsuz sayfa görüntüleme diyebilirim. Benim sayfamda ve  diğer blog sayfalarında sık sık sorunlar yaşamaktaydım. Açılma sorunu, yavaşlama, temaya ait eklerin yerli yerinde olmaması gibi. İnternet Explorer’dan zaten vazgeçmiş olan ben Mozilla ile de aradığımı bulamadım. Mozilla Firefox’dan İnternet Explorer’a göre daha çok verim alsam da tümüyle sorunları hallettiğimi söyleyemem. Son olarak  Google Chrome indirdim ve kurdum. 2 hafta deneme sürüşü yaptım. :) Gerçekten başarılı. Kendi sayfam dahil görüntü ve hız problemleri yaşadığım tüm sayfalar istediğim şekilde ve görüntüde açılmakta. Kısacası numanaga.com takipçilerine Google Chrome isimli web tarayıcısını önermekteyim. Ayrıca numanaga.com’un en iyi Google Chrome ile görüntülendiğini de belirtmek isterim.

Google Chrome kullanmanız için sanal alemden derlenen birkaç neden:

Chrome, web üzerinde daha güvenli olmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Chrome’un tarayıcı penceresi kullanışlı, temiz ve sadedir.

Chrome, ayrıca, verimlilik ve kullanım kolaylığı için tasarlanmış özelliklere de sahiptir.

Chrome, mümkün olan her yönden hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır: Masaüstünüzden hızlı bir şekilde başlatılır, web sayfalarını hemen yükler ve karmaşık web uygulamalarını bile  hızla çalıştırır.

numanaga.com‘un onayladığı Google Chrome adlı kaliteli web tarayıcısını indirmek için tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , ,
 1. colon cleansing diyor ki:

  nice post. thanks.

 2. nuManaGa diyor ki:

  Sorun sayfanda olabilir.

 3. nazokiraze diyor ki:

  bende aylardır Crome kullanıyorum ama bugün blogumdaki facebook butonunu falan görğntülemediğini gördüm çok üzüldüm

 4. Berkay diyor ki:

  Chrome hızlı ve hoş öelliklere sahip,ama son zamanlarda pek çok kez çok sayıdasayfa açtığımda çökme problemiyle karşılaştım. mozillada bu sorunla çok çok daha nadir karşılaştığımdan tercihim yeniden mozilla şu sıralar :)

 5. metin diyor ki:

  google chrome dedik aga 😀 biz bunu bilir hep bunu söyleriz =) yıllar var ki explorer’ı kullanmadım desem yeridir, chrome ile tanışana kadarda mozilla diyordum ama farklı bir tat ya bu chrome 😀 😀 eylül’den beri kullandığım göz önünde bulundurulursa, test edildi onaylandı =)

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
lost
Şükür Lost Bitti

Oh be sonunda Lost bitti. Nasıl bitti, niye bitti, öldüler mi, kaldılar mı bilmem. İzlemiyordum ama her sohbette konusu açıldığından  epey...

Kapat