nuManaGa.com

Fransızların Cezayir’deki Katliamları

  Soykırım denildiğinde akla gelen devletler vardır. Bunların içinde kendi yaptığını görmezlikten gelip başkalarına çamur atanlar da çoğunluktadır. İşte o devletlerden belki de en gamsızı Fransa. Cezayir’i kana bulayan, kadınlara tecavüz eden, çocukları bile acımasızca katleden Fransızlar yaptıklarını hala kabullenmiş değil. Onlar kabullenmese de alem biliyor. Kapı gibi videolar, fotoğraflar, belgeler, tanıklar var.

  Batı her zaman kan kusturmuştur, zulüm yapmıştır ama her seferinde “insancıl” olduğunu iddia etmiştir. Fransa’ya sorsanız demokratik, insan haklarına saygılı, modern, farklı kimliklere hoşgörülü bir devlet olduğunu söyler. Tabi yalan baba malı olmayınca atmak kolaydır.

  Tüm bunlar yetmezmiş gibi Türkiye’ye “Soykırım yaptın!” der Fransa. Belge, kanıt, görüntü yok ama Fransa suçlar güzel ülkemi. Suçlular, masumları suçlayarak kendilerini aklarlar. Fransa bizi suçlayarak, Ermenilerin yalanları üzerinden siyaset yaparak imaj değiştirmeye çalışmasın. Kimin ne olduğunu dünya biliyor! Ermeniler 1915 yılında yaşananları aydınlatmak amacı ile kurulması istenilen komisyona neden karşı çıkıyor? Hiç düşündün mü Fransa? Çünkü gerçekler ortaya çıktığında ajitasyon yapacak ve insanlığı kandıracak bir masalı kalmaz Ermenilerin.

  Dört dakikanızı ayırarak aşağıdaki videoyu izleyin. Fransa’nın Cezayir’de yaptığı katliamı açıkça görün. Bize demokrasi, insanlık dersi verenlerin aslında ne kadar da acımasız olduğunu anlayacaksınız.

Fransa’nın Cezayir’de yaptığı katliamın görüntüleri:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İşine Bak Sarkozy
İşine Bak Sarkozy

  Ermenistan'a giden Fransız, aslan kesilir her zaman. Hemen her Fransız siyasetçi Ermenileri ziyaret ettiğinde soykırım yalanına sarılır. Çünkü söyleyecekleri, ilişkilerini...

Kapat