nuManaGa.com

Fettah Can Dinliyoruz

  Sıkıyor aynı şarkıları ve şarkıcıları dinlemek. Her müzik kanalında aynı isimler ve aynı klipler. Durmadan başa sarıyor aynı melodiler. İnsan sıkılıyor, değişik ve kaliteli bir şeyler dinlemek istiyor, arayış içine giriyor. Böyle bir arayış içindeyken Hazine adlı eserini çok sevdiğim fakat diğer şarkılarından habersiz olduğum Fettah Can’ın farklı eserlerini keşfetme fırsatı yakaladım. Sesi ve yorumu harika olan Fettah Can, önceleri besteleri ile ulaştığı gönüllere artık sesiyle de ulaşmakta. Birçok ünlü ismin sevilen şarkılarının sahibi olan Fettah Can’ın yorumcu kimliği de gayet başarılı.

  Murat Boz, Demet Akalın gibi isimlerin birçok parçası Fettah Can’a ait. Yıllarca besteleri dilden dile dolaşan fakat pek ortalarda gözükmeyen Fettah Can artık sahnelerde, televizyonlarda, radyolarda… Birbirinden güzel eserlerle insanların karşısında.

  Bilen bilir Fettah Can’ı ve çok iyi müzik yaptığını. Efendiliği, şarkıları, sesi on numara olunca dinlememek olur mu hiç? Haydi hep beraber Fettah Can şarkıları dinliyoruz.

Fettah Can – Kahpe Diller:

Fettah Can – Sana Affetmek Yakışır:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kerimoğlu Yörük Müzesi
Kerimoğlu Yörük Müzesi / Fethiye

  Yörük kültürünü tanımak isteyenler ve yolu Fethiye'ye düşenler Çalış'ta bir kafenin yanında bulunan Kerimoğlu Yörük Müzesi'ni ziyaret etmeliler. Yörük kültürüne...

Kapat