nuManaGa.com

Facebook’un Gücü

  Sosyal medya güçleniyor diye boşuna demiyoruz. Çok büyük şirketler de bunun farkında. Hemen her şirketin sosyal ağlarda sayfası bulunmakta. Peki hangi sosyal ağ daha fazla tercih ediliyor dersiniz? Cevabı zor değil! Facebook her anlamda daha fazla tercih ediliyor. Şirketler birer birer Facebook’ta sayfa açarak internetin nimetlerinden faydalanma derdindeler. Çağa ayak uydurmak gerek tabi! Geri kalırsan yanarsın!

  Twitter, ünlü insanların birbirlerine laflar soktuğu, hakaretler ettiği bir mecra halini aldı. Pek mühim işler olmuyor Twitter adlı sosyal ağda. Facebook polemiklerden uzak yoluna devam ediyor ve neredeyse profilleri web sayfası ayarına getirmiş durumda. Yani Facebook’taki alanınızı bir internet sitesi gibi kullanmamanız için engel yok.

  Şirketler de Facebook’un çok güçlü olduğunu anlamış olacaklar ki; bu sosyal ağ vasıtası ile tüketicilere ulaşmaya çalışıyorlar. Eskiden her ürün için internet sayfası açılırken; şimdilerde her ürün için Facebook sayfası açılıyor. Hem daha karlı hem de daha büyük kitlelere ulaşma imkanı olması bunun en önemli nedeni. Yani elin oğlu yine malı götürdü!

  Facebook’un en güçlü sosyal ağ olduğunu kabul etmek gerek! Facebook’un gücünü anlamak için birkaç dakika reklamları izleyin. Bana hak vereceksiniz.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
En Güzel Eurovision Şarkısı
En Güzel Eurovision Şarkısı

  "Eurovision şarkısı iyi mi kötü mü?" yahut "Eurovision'a kim gitsin?" gibi konular ülkemizin gündemini epey meşgul ediyor. Önemli mi? Bence değil. Zaten...

Kapat