nuManaGa.com

Eyvah Eyvah 2

  Yerli filmlerin neredeyse bir tanesini bile kaçırmadan izlemeye çalışırım. İyi yahut kötü fark etmez. Eyvah Eyvah 2 iyi olanlardan. Serinin ilk filminde hayal kırıklığına uğrayan bendeniz Eyvah Eyvah 2’ye önyargılarımı da götürdüm. Beraber izledik filmi. Filmin ortalarında önyargılarım kaçar gibi ayrıldı salondan… Yani Eyvah Eyvah 2 birinci filmden kat kat iyi olmuş ve bu sefer gerçekten güldürmeyi başarıyor demek mümkün.

  Birinci filmde gülmekten katıldıklarını söyleyenleri anlayamamıştım. Hangi sahneye katıldılarsa artık… İlk filmde tebessüm ettiren birkaç sahne dışında pek bir şey görememiştim ben. Çok da sıkılmıştım. Hele Hüseyin Badem’in o kadar aramasına rağmen babasını çok saçma bir şekilde buluşu beni kahretmişti.

  İkinci filmde ise bambaşka bir senaryo ve kurgu var. Bu sefer gerçekten iyi iş çıkarmış Ata Demirer. Firuzan dışındaki karakterlere daha fazla şans verilmesi filmi olumlu yönde etkilemiş. Zaten ilk filmi sıkıcı yapan bir husus da karakterlerin az oluşu ve genellikle Firuzan’ın göz önünde olmasıydı.

  Eyvah Eyvah 2 gerçekten izlenmesi gereken, güzel bir film olmuş. Birinci filmde katıldıklarını söyleyenler Eyvah Eyvah 2’de sanırım hastanelik olurlar. Bu filmde de katıla katıla gülünecek bir şey yok ama eğlencenin birkaç sahnede olmaması ve filmin tamamına yayılması Eyvah Eyvah 2’yi başarılı yapıyor. Ayrıca o yörenin tüm güzellikleri de yansıtılıyor. Dialoglar, mekanlar, insanlar gerçekten on numara.

  Küfürsüz komedi ve gerçekten eğlenceli bir film izlemek isteyenlere Hüseyin Badem’in başından geçen maceraların anlatıldığı Eyvah Eyvah 2’yi tavsiye ederim. İyi seyirler!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Msn ve Yahoo Messenger Yakinda Tarih Olur
Msn ve Yahoo Messenger Yakında Tarih Olur

  Ne günlerdi yahu... Msn diye kudururduk... İnternete giren, girmeyen herkesin mutlaka bir msn adresi vardı. Şimdilerde ise insanlar Facebook...

Kapat