nuManaGa.com

Etiketlemek Artık Çok Kolay

  İnternet sayfası olanların en çok dikkat ettiği konu etiketlerdir. “Acaba ne yazsam da Google beni yukarılara taşısa?”, “En çok aranan kelimeler neler acaba?” gibi cümleleri sık duyarız site sahiplerinden. Emek verilip oluşturulan internet sayfasını çok kişinin ziyaret etmesini istemek kadar doğal bir şey yok. Bu da kaliteli etiketler kullanarak oluyor. İçerik elbette önemli ama etiketlerin etkisi de yadsınamaz. Etiket hususu ile ilgili daha önce de yazılar yazmıştım. Bu sefer kaliteli etiket bulmaya yardımcı olan bir internet sitesini tanıtacağım sizlere.

  http://suggest.thinkpragmatic.net/ adlı internet sayfası site sahiplerine Google’de en çok aranan kelimeleri öğrenme fırsatı sunuyor. Yapmanız gereken dil bölümünden Türkçeyi seçmek ve hangi konuda aramak yapmak istiyorsanız ilgili bölüme onu yazmak. Daha sonra karşınıza en çok arama yapılan kelimelerin listesi çıkacak. Bu liste vasıtası ile sayfalarınıza ekleyeceğiniz içeriklere daha fazla kişinin gelmesini sağlayacak etiketlere ulaşmanız mümkün olacak.

  Hepsi bu kadar! Artık yazılarınıza daha kaliteli etiketler seçebilirsiniz.

  Etiket hususunda yazılan bir başka yazıya ulaşmak için tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Tek Turları
Tekne Turları

  Deniz turizminin olduğu her yerde tekne turlarını kolaylıkla bulmak mümkün. Fethiye, Bodrum, Marmaris, Çeşme, Alaçatı, Antalya... Fiyatlar, organizasyonlar her...

Kapat