nuManaGa.com

Et

  Gezi programlarını zevkle izlerim. Farklı coğrafyaları tanımak gerçekten güzel. Sadece bikinili kızları çekmek amacıyla program yapanları onaylamıyor ve önermiyorum. TRT HD ekranlarındaki Uçuyorum adlı program kalitesiyle dikkat çekiyor. Farklı ülkeleri tanıtan ve samimi bir havası olan Uçuyorum, izlenebilecek gezi programlarından biri. HD görüntü kalitesi de cabası! Bu programı izlemenizi öneririm.

  “Programdan bahsedip et hususuna nasıl değinecek merak ediyorum.” diyenler; başlıyorum. Bu kaliteli gezi programı izleyicilerini birçok ülkeye götürüyor, farklı kültürlerden kesitler sunuyor. Yemek de bir kültürdür. Programın sunucusu bütün samimiyetiyle gittiği ülkelerin yemeklerinden bahsediyor ve işte zurna burada zırt diyor. Örneğin; Karadağ’ın tanıtıldığı bölümde Karadağ yemeklerinden bahsederken güzel sunucu etin fiyatının Karadağ’da 4 avro olduğunu söylüyor. Karadağ’ın et yemeklerinin çok meşhur olmasının yanı sıra güncel et fiyatlarını da öğrenmemizi sağlıyor bu program. Yine benzer bir durum Gürcistan’ın konu edinildiği bölümde karşımıza çıkıyor. Gürcistan’da da et fiyatları gayet uygun.

  Süper gücüz, ekonomi çok iyi, enflasyon normal, tek haneler, toptancı fiyatları falan filan, zart zurt… Atmayalım! “Dünyanın her yerinde et pahalı.” diyenlere soruyorum: 4 avro nerede 25 lira nerede?

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Barış Günü Mü Dediniz?
Barış Günü Mü Dediniz?

  Dünya Barış Günü. İsim güzel ama içerikte problemler var. 1 Eylül günü dünyanın her yerinde kutlamalar yapılıyor. Elbette ülkemizde...

Kapat