nuManaGa.com

Eşkel / Bursa

  Bursa’nın soluklandığı, huzur dolu bir tatil arayanların tercih ettiği şirin bir yer Eşkel. Bu şirin yere ailesi ile birlikte sakin bir tatil geçirmek isteyenler, kalabalıkların yorduğu plajlardan hoşlanmayanlar ilgi göstermekte. Eşkel küçük, sevimli gazinolarıyla, tatlı sohbetlerin yapıldığı kahveleriyle, kalabalıktan uzak oluşuyla, güzel sahiliyle, özellikle gurup vakti büyüleyen manzarasıyla dikkat çekiyor.

  Eşkel’de büyük oteller yok. Belki de bu yüzden güzel ve çekici. Küçük ve samimi pansiyonların hizmet verdiği Eşkel’de tatil yapanlar huzur depolayarak evlerine dönüyorlar. Bu şirin yere ulaşmak için Mudanya – Zeytinbağı yolunu kullanmak gerekiyor. Ayrıca Bursa’dan ve Mudanya’dan Eşkel’e her gün otobüs seferleri yapılmakta.

 

  Manzarası ve sakinliği ile huzur veren Eşkel’in güzel sahilinde, sıcak pansiyonlarında geçirilen günlerin tadının damaklarda kalacağına eminim. Gürültüden uzak, sakin mekanlara bayılanlar için Eşkel doğru seçim olacaktır.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,
 1. Bedrettin Eriş diyor ki:

  O olaylar kalmadı. Her sabah görevliler saat 05:00 te başlayıp sahili temizliyor. İnternetten yeni haberlere ve resimlerine bakabilirsiniz. Şu en Belediye tarafından hizmetler veriliyor.

 2. nuManaGa diyor ki:

  Uzun süredir uğramadım Eşkel’e. Son zamanlarda bir haller oldu demek ki.

 3. ömür diyor ki:

  Çıplak ayakla Kumsalda yürürken kumların arasındaki cam parçaları tehlike oluşturuyor.

  Girişte yolu kesen kişiler muhtarlık görevlileri olduğunu söyleyip para istiyor ve para almadan yoldan geçirmiyor !!

  Aile için uygun biryer değil diye düşünüyorum.

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akşam Yediden Sabah Yediye
Akşam 7’den Sabah 7’ye

  Ev telefonlarından akşam yediden sabah yediye konuşmak bedava falan. Her kampanyanın bir sınırı olduğunu ve sınırsız konuşma diye bir...

Kapat