nuManaGa.com

Es

Müzik sektöründe birkaç duru ve sağlam isim var. Onlardan biri Mustafa Ceceli. Bu kaliteli ismin yaptığı her şarkıya, düzenlemeye fazlasıyla özendiğini yeni şarkılarıyla birlikte bir kez daha anlamış olduk. Sıradan şarkıların, kliplerin esir aldığı televizyon kanalları ve internet sayfaları Mustafa Ceceli’nin yeni klibiyle birkaç dakika da olsa iyi yayın yapmaya başladılar. Ceceli’nin videosunun ardından yine aynı tas aynı hamam…

Yeni şarkılarıyla müzikseverlerin karşısına çıkan Mustafa Ceceli yine döktürmüş. Es adlı albümde müthiş şarkılar bulunmakta. Aşk Döşeği, Es, Aman, Oyun Olmazdı Aşkla, Sevgilim, Aşikardır Zat-ı Hak… Hepsi birbirinden güzel Ceceli şarkılarının.

Bazı şarkıcıların albümlerinde bir iki şarkı sağlamdır ve albüm bu şarkılar üzerine kurulur. Dinleyiciyi önemsemeyen bu davranışı onaylamak mümkün değil. Çok önemli isimlerin böyle yaptığını düşünürsek durumun ne kadar vahim olduğunu daha iyi anlayabiliriz. Bu isimlere Mustafa Ceceli albümlerini öneriyorum. Alsınlar ve dinleyiciye değer vermeyi öğrenmeye çalışsınlar.

Es adlı şarkının klibi için de bir şeyler söylemek istiyorum. Konusuyla, görüntüsüyle on üzerinden onu hak ediyor klip. Oynayan küçük oyuncuyu da takdir ve tebrik etmek gerek. Eminim ileride çok iyi yerlere gelecektir.

Kaliteli, güzel şarkılar mı dinlemek istiyorsunuz? O zaman adres belli: Mustafa Ceceli! Ve son olarak “indirmeyin” hemen gidin “alın” diyorum.

Karşınızda Mustafa Ceceli’nin Es adlı şarkısı ve klibi:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , ,
  1. nuManaGa diyor ki:

    Teşekkür ederim @tarık menteşe.

  2. tarık menteşee. diyor ki:

    Bana site açmayı hedef kılan (su an phpde uzman gibi bişeyim) numan agaa, nolursa olsun bu blogu bırakma. Boş yaz saçma yaz hatta Lorem ipsum yaz ben okuycam onları… :)

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Sen Kimsin?
Sen Kimsin?

  Tolga Çevik'in senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı "Sen Kimsin?" güçlü fakat dar kadrosuyla dikkat çekiyor. Köksal Engür, Toprak Sergen...

Kapat