nuManaGa.com

Engin Altan Düzyatan ile Reklamlar

  Efendiliği, sıcaklığı ve olgun tavırlarıyla hemen herkesin beğenisini kazanan Engin Altan DÜZYATAN, oynadığı filmler ve sunduğu program dışında yaptığı seslendirmelerle de adından sıkça söz ettirmeye başladı. Tok sesi yapımcıların ilgisini çekmiş olacak ki televizyonda ne izlesek Engin Altan DÜZYATAN’ın sesini duyuyoruz. Hakkını verelim adamın sesi gerçekten iyi. Bu tok ve iyi sesin rağbet görmesi gayet normal. 

  Canlı Para ile brlikte ününe ün katan ve daha büyük kitleler tarafından tanınan Engin Altan DÜZYATAN ekranların vazgeçilmezi olmaya aday. İyi oyuncu Engin Altan fakat sesi oyunculuğunun önüne geçmeye başladı. Hemen her reklam filminde Engin Altan DÜZYATAN’ın tok ve gizemli sesini duymak mümkün.

  Bir reklam kuşağında yayınlanan 25 reklamdan neredeyse 20’sini Engin Altan seslendiriyor. Bu oldukça ilginç. Sanki bir program izliyormuş gibi oluyor. Art arda gelen farklı reklamlar ve hep aynı ses…

  Televizyon kanalları programlarının tanıtımını yaparken sunanların ismini kullanır. Mesela Engin Altan DÜZYATAN ile Canlı Para gibi. “Engin Altan DÜZYATAN ile Reklamlar” gibi bir kullanım da yanlış olmayacaktır. Çünkü hemen her reklam filmini o seslendiriyor ve sanki reklamları da sunuyormuş gibi bir durum ortaya çıkıyor. “Beğenemedin mi?” diye soranlara çok beğendiğimi söylemek istiyorum. Engin Altan’a bir garezim yok arkadaş! Çok iş alsın, çok kazansın, başarılı olsun isterim.

  Bence Engin Altan sesini daha fazla eskitmemeli ve sesinin oyunculuğunun önüne geçmesine izin vermemeli. Ses ve görüntü birlikte olunca daha iyi oluyor. Benden söylemesi.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapım ve Çekim Ekleri Çalışma Kağıtları
Yapım ve Çekim Ekleri Çalışma Kağıtları

  Dersler, ödevler, sunumlar... Yuvarlanıp gidiyorum işte. Dersler ve sunumlar için çok uğraşıyorum, bol bol materyal hazırlıyorum. Dil bilgisi öğretimi adlı...

Kapat