nuManaGa.com

En İyisini O Yapıyor

  Reklamların amacı ürünü en iyi şekilde tanıtmanın yanı sıra ürünün, sloganın akılda kalıcı olmasını sağlamaktır. Bu yüzden reklam filmlerinde daha çok çocukların üzerine oynanır. Çünkü çocuklar izlediklerini kolay kolay unutmazlar ve sürekli büyüklerine fısıldarlar. Ancak Cem Yılmaz reklamlarında böyle bir durum söz konusu değil. O, ürettiği karakterle, kendi mizah anlayışı ile reklamlara hayat veriyor.

Ürünün nasıl olduğu değil ne kadar iyi tanıtıldığı önemlidir reklamlarda. Şahsen Türk Telekom’un hizmetlerinden hiç memnun değilim. Yavaş, pahalı, kalitesiz internet sunuyor bizlere. Adres değişikliği nedeniyle 2 ay internet, hat taşıması için bekletebiliyor kullanıcılarını. Fiberoptik kablo ile hızlanacağız derken hiçbir faydasını göremiyoruz. Falan filan… İşte burada Cem Yılmaz sahneye çıkıyor ve çektiği mükemmel reklam ile Türk Telekom’u kurtarıyor. Bence bu işi onun kadar iyi yapan yok. Reklam işinden bahsediyorum. Çektiği reklam filmleri milyonlarca kez izleniyor. Cem Yılmaz’ın hakkını teslim etmek gerek!

Reklam filmlerinde hep son teknolojiyi kullanıyor. Dizilerde, sinema filmlerinde birçok kişinin yapmayacağı şeyleri reklam filmlerinde yapıyor Cem Yılmaz. Epey emek harcıyor. İşlerin kalitesinden belli oluyor her şey.

Reklamın kötüsü de olur diyenlerden değilim Reklam dediğin iyi olmalı. İyisini de Cem Yılmaz çekiyor. Bunu görmezlikten gelmemek lazım!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Değiştim
Değiştim

  Bugün değiştim. Heyecanlarımı artık kimse ile paylaşmam, sevinçlerime kimseleri ortak etmem. İçimden geçen ne varsa "çat" diye söylemem. Anın...

Kapat