nuManaGa.com

En İyisi O

  Sanal alemde onlarca video sitesi var. Her gün bir yenilik sunuluyor kullanıcılara. Bunların başında takdir edersiniz ki Youtube geliyor. HD görüntü kalitesi, hızlı yükleme, çeşitli sayfa seçenekleri gibi özelliklerin en iyi kullanılabildiği site Youtube. Bu site sadece video izlemek isteyenlerin değil, internet sayfası olanların da vazgeçilmezi. Sayfasına video koymak isteyenler Youtube’yi tercih etmekteler.

  Bir internet sitesi sahibi olarak Youtube adlı siteyi tercih etmemin sebebinin, bu sayfanın geniş içeriye sahip olmasıyla alakası bulunmadığını belirtmek isterim. “Peki nedir?” diyenlere hemen açıklama yapayım: Efendim numanaga.com‘da -bu yazının yazıldığı tarihte- 700’ye yakın özgün yazı bulunmakta. Bu yazıların birçoğunda videolar yer almakta. Klipler, film fragmanları, kısa filmler, haber videoları… Yok yok! Bu videoların tamamı Youtube vasıtasıyla sayfamıza eklenmedi. Sanal alemdeki farklı video sayfalarının kodları mevcut numanaga.com‘da. Daha açık konuşayım… Videoları siteye eklerken, yerli video sitelerinden yararlanıyordum daha çok. Peki sonuç nedir? Hüsran. Neden mi? Çünkü bazı video sayfaları altyapılarını düzenlerken, kendi sayfalarından yararlananları düşünmüyor. Bunun sonucunda birçok video çalışmaz oluyor. Bu sıkıntı bir tek Youtube videolarında ortaya çıkmıyor. Yani mesele teknik!

  Gerçek tek: Mesele video olunca, en iyisi o!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yunus Emre Camii ve Türbesi
Yunus Emre Camii ve Türbesi / Karaman

  Yüksek lisans yapmak amacıyla Karaman'a göçtüm bir süreliğine. Konya Karaman değil, Karaman! Karaman'ın il olduğunu hatırlatmak isterim. Görüntü olarak...

Kapat