nuManaGa.com

Doğum Günü

  Yaşlanıyorum… Bir yaşı daha ardımda bıraktım. Yürüyorum otuzlara, kırklara doğru. Geçen her yıl bir şeyler katıyor fakat götürdükleri de var. Kattıkları, aldıkları bir yana dursun. Doğum günleri güzeldir. Hele de yalnız değilseniz. Sizi gerçekten seven insanların olduğunu bilmek kadar güzel bir şey yok. Sizin doğum gününüzde çevrenizdeki insanların da yüzleri gülüyorsa işte bunun tarifi sevgidir. Çevrenizdekilerin yüzlerindeki gülücükler  sadece sevildiğinizi göstermez. İnsanları çok sevdiğinizin de belgesidir gülücükler. İşte en güzel hediye bu belgedir. Yanılıyor muyum?

  Yüzündeki gülücüklerle doğum günümü kutlayan, sanal ortamda yahut telefonda güzel dilekleriyle beni mutlu eden, düşünen, sevindiren herkese çok ama çok teşekkür ederim. Nice senelere diyoruz ya hep… Seneler boyunca siz güzel insanlar ile beraber olmaktır dileğim.

  İyi ki doğmuşum… İyi ki doğmuşum da sizler gibi harika insanları tanıma fırsatı bulmuşum. Hepinize kucak dolusu sevgiler.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bitirdin Beni Yılmaz Ağabey
Bitirdin Beni Yılmaz Ağabey

  Vatansız mahlukatın kalleşçe saldırıları yüreklerimizde derin yaralar açıyor. Binlerce anne, baba evladının yolunu gözlüyor, iyi haberlerini almaya çalışıyor... Peki...

Kapat