nuManaGa.com

Cop Out

  Bruce Willis’i nasıl bilirsiniz? Ben iyi bilirim ve oyunculuğunu çok beğenirim. Film çok iyi olmasa bile o filmi izlenebilir yapar bazı oyuncular. İşte Bruce Willis de o tarz oyunculardan. Bruce Willis’in başrolde karşımıza çıktığı Cop Out filminden bahsetmek istiyorum. Polisiye bir film olan Cop Out esprili sahneleri ile dikkat çekiyor. Senaryo olarak vasatı aşamayan bu filmi Bruce Willis izlenir yapıyor.

  Bruce Willis’in oynadığı hemen her filmde olduğu gibi yine bir kızı var ve eşinden ayrı kahramanımız. Daha önceki filmlerinde de kızı olan ve kızı ile sorunlar yaşayan Bruce Willis için bu sefer durumlar biraz farklı. Kızı ile arasında problem yok bu filmde; fakat eski eşi ile arası pek iyi değil Bruce kardeşimizin.

  Kızının düğün törenini gerçekleştirmek için paraya ihtiyacı olan ve bunun için değerli beyzbol kartını satacağı sırada çaldıran bir polis memurunun hikayesini sunuyor film bizlere. Eğlenceli ortağı ile bir maceraya atılan kahramanımızın işi hiç de kolay olmuyor.

  Fimde Bruce Willis’e Tracy Morgan, Seann William Scott gibi isimler eşlik ediyor. Özellikle zenci polisi canlandıran Tracy Morgan’ın performansı dikkat çekici.

  Komedi ve aksiyonu bir arada görmek isteyenler için Cop Out ideal. Senaryo çok iyi olmasa da iyi oyuncular filmin izlenmesini sağlıyor. Yaşlanmak bilmeyen Bruce Willis her zaman olduğu gibi mükemmel oynuyor. Benden söylemesi!

Cop Out filminin fragmanı:

 

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Sitenizi Mobil Uyumlu Yapın
Sitenizi Mobil Uyumlu Yapın

  Teknoloji hızla gelişmekte. Her gün yeni bir icat ile karşılaşıyoruz. Bilgiye her yerden hızlı bir şekilde ulaşma arzusunda olan...

Kapat