nuManaGa.com

Clean Options Eklentisi

  WordPress kullanan herkesin mutlaka yararlanması gereken bir eklentiyi tanıtmak istiyorum sizlere. Eklentinin adı Clean Options. Bu eklenti blog sahiplerinin yükünü hafifletiyor. Temizliyor, siliyor, toparlıyor… Uzun süredir kullandığım ve çok memnun olduğum Clean Options adlı eklenti epey işime yaradı diyebilirim. Birçok blogcunun kullandığı, yararlı bulduğu ve önerdiği  bu eklentiyi mutlaka indirmelisiniz, kullanmalısınız…

  Sayfalarınız geç mi açılıyor? Ağırlaşan sayfanız sizi çileden mi çıkarıyor? Clean Options’u deneyin ve bu sorunlardan kurtulun. ( Deterjan reklamı gibi oldu.) Bu eklenti vasıtası ile veri tabanınızda bulunan gereksiz, kullanılmayan verileri kolaylıkla silebiliyorsunuz. Mesela bir eklenti yüklediniz fakat beğenmeyip kaldırdınız. “Eklentiyi sil!” deseniz bile veri tabanınızda bazı küçük artıklar kalıyor. Bu artıklar veri tabanınızda yer kaplıyor ve sitenizin hızının düşmesine neden oluyor. Clean Options işte bu artıklardan tek tık ile kurtulmanızı sağlıyor.

  Eklentinin kullanımı oldukça kolay. Wp – content/plugins içine sayfanın sonundaki bağlantıdan indirdiğimiz dosyayı atıyoruz. Ardından eklentiyi aktif hale getiriyoruz. Daha sonra araçlar/clean options bölümünden gereksiz verileri silebiliyoruz. Silme işlemini yapmadan önce mutlaka veri tabanınızın bir yedeğini alın. Olası bir sorunda sıkıntı yaşamamış olursunuz.

  Kullanılmayan fakat veri tabanınızda bulunan verilerden kurtulmak için Clean Options adlı yararlı eklentiyi indirin ve sayfanızın hızını, kalitesini arttırın.

→Eklentiyi indirmek için tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Neler Oluyor Bize?
Neler Oluyor Bize?

  Son yıllarda örf, anane, gelenek gibi önem verdiğimiz değerlerin yok olmaya başladığından yakınıyoruz. Değerlerimizi günden güne yitirdiğimiz ortada. Sadece kültürümüzü...

Kapat