nuManaGa.com

Çifte Bayram

  Bugün 30 Ağustos 2011. Çifte mutluluk yaşıyoruz. Bugün Zafer Bayramı! Yüce ordumuzun düşmanı İzmir’den döküp, güzel yurdumuzu düşmandan temizlediği kutlu gün! Bu büyük zaferi kutluyoruz. Atalarımıza minnettarlığımızı tekrar tekrar yineliyoruz. Atatürk, silah arkadaşları, Türk ordusu… Bu büyük zaferin kazanılmasında payı olan herkesi rahmetle, şükranla anıyoruz. Bu vatan, sizlerin bizlere bıraktığı miras. Bu mirası yüceltmek için elimizden ne geliyorsa yapmak boynumuzun borcudur. Rahat uyuyun! Bıraktığınız miras emin ellerde. Onu ilelebet muhafaza ve müdafaa edeceğiz!

  Bugün 30 Ağustos 2011. Çifte mutluluk yaşıyoruz! Bugün Ramazan Bayramı. Gönüllerimiz huzur dolu. Bin aydan daha hayırlı olan ramazanı geride bıraktık. Oruç tuttuk, sıhhat bulduk, kalplerimize iman doldurduk… Bayrama kavuştuk. Çocuklar kapı kapı geziyorlar, aileler birlikte, küsler barışıyor, insanlar gülüyor… Melekler konmuş omuzlarımıza. Bir ferahlık çöktü evime, memleketime, ülkeme, aleme.

  Bugün 30 Ağustos 2011. Çifte mutluluk yaşıyoruz. Çifte bayram yapıyoruz. Huzurluyuz, gururluyuz, mutluyuz… Allah’a hamdolsun ki Müslümanız, Türküz, onurluyuz ve iman doluyuz!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bayram
Bayram

  Heyecan, mutluluk, huzur... Üçünü harmanlayan başka zaman var mı? Bayram nefis bir tablo. Gönüllerin feraha ermesi, küslerin barışması, dillerin...

Kapat