nuManaGa.com

Cem Davran’ın Bloğu

 Beni tanıyanlar Cem Davran’ın kişiliğini, oyunculuğunu, samimiyetini ne kadar çok beğendiğimi ve  takdir ettiğimi bilir. Oynadığı tiyatro oyunlarını, sinema filmlerini ve sunduğu programları hep takip etmeye çalışmışımdır. Son birkaç aydır da cemdavran.com.tr adresinde yazdığı sıcak ve samimi yazılarını takip ediyorum Cem Davran’ın. Yüreğinden kopup gelen yazıları o kadar samimi ve güzel ki… Değindiği her konuyu yalın bir şekilde ifade ediyor. “Not defterim” isimli bölümde okuduğunuz her yazıda Cem Davran’ın bir halk adamı olduğunu daha iyi anlıyorsunuz.

 Ünlü bir insan olup kişisel web günlüğü tutan ve her yaptığını hayranları ile paylaşan kaç kişi var? Sanırım Cem Davran ve benden başka kimse yok. :) Şöhretin bozmadığı adamlarız biz… Neyse şaka bir yana gerçekten Cem Davran dışında bu tarz bir siteye sahip olan bir ünlü yok sanırım. İşte bu sayfada Cem Davran’ın günlük hayatta neler yaptığını, hiçbir yerde göremeyeceğiniz resimlerini, sinema filmlerinin veya tiyatro oyunlarının kamera arkası görüntülerini ve Cem Davran’ın samimi yazılarını bulabilirsiniz. Yazılara yorum yapabilir ve sorularınızı, dileklerinizi Cem Davran’a iletebilirsiniz.

 Ben burada ne desem havada kalacak. www.cemdavran.com.tr adresine girerek Cem Davran’ın eşsiz güzellikteki yazılarını okuyabilir ve de Cem Davran’ı daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , ,
  1. Berserk Kocaman diyor ki:

    Bu adamı küçüklüğümden beri severim. Ruhsar dizisiyle başladım, zaten küçüklükten beridir reklamcı olma isteğim vardı. Generation reklam ajansı :)
    Dizi bittikten sonra Hande Ataizi için atıp tutması hoşuma gitmemişti. Ama gerçekten başarılı, sempatik ve sıcak kanlı birisi. Seviyoruz kendisini :)

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Pisa Koyu
Pisa Koyu / Dikili / İzmir

Dikili, İzmir'in kuzeyinde küçük bir ilçe. İzmir'e 110 km uzaklıktaki bu küçük ve şirin ilçe çok güzel koylara ve plajlara sahip....

Kapat