nuManaGa.com

Çarpışma

  Bol ödüllü bir kısa film ile buluşturmak istiyorum sizleri: Çarpışma. Filmin oyuncu kadrosundakileri saydığımda “Arkadaş kısa filmde bu kadar iyi oyuncular ne arıyor?” demekten kendinizi alamayacaksınız. Ruhi Sarı, Gürkan Uygun, Selçuk Uluergüven, Ali Çekirdekçi, Melisa Sözen filmde oynayan isimler. Bu kısa filmde kullanılan teknikler ve filmin görüntü kalitesi ülkemizde çekilen uzun metrajlı birçok filmde yok. Kadro mithiş, senaryo harika, çekimler kaliteli… Keşke bu film uzun metrajlı olsaydı. Yönetmen Umut Aral çok iyi iş çıkarmış. Kusursuz bir kısa film Çarpışma.

  Filmde tesadüfen tanışan üç hırsızın başından geçen olaylar ve Konyalı ile kesişen kaderleri anlatılıyor. Filmde İstanbul’un, Haydarpaşa’nın çok güzel göründüğüne de söylemeden edemeyeceğim.

  Uzun zamandır bu kadar iyi bir kısa film izlememiştim. Bol ödüllü, mükemmel oyuncu kadrosu ve senaryosu ile büyüleyen Çarpışma filminde emeği geçen herkese teşekkürler.

Karşınızda Çarpışma filmi:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Nahçıvan Sınırı
Nahçıvan Sınırı

  Aras kıyısına kurulmuş güzel memleket, Nuh'un vatanı... Özü ile arasına Ermenistan tohumları atılsa da her zaman özünün yolunu gözleyen...

Kapat