nuManaGa.com

Çamur Banyosu / Fethiye

  Çamur banyosu denilince akla Dalyan gelir. Çamur banyosu için Dalyan doğru adrestir fakat Dalyan’dan başka yerde yapılamaz diye bir kural yok. İşte Saklıkent. Fethiye sınırları içerisinde bulunan Saklıkent yakınlarında da çamur banyosu yapmak mümkün. Yaz aylarında günde binden fazla kişi bu bölgede çamur banyosu yapıyor. Hem Saklıkent Kanyonu’nu görmek hem de çamur banyosu ile keyif yapmak… Mükemmel!

  Saklıkent yakınlarında çamur banyosu için mükemmel alanlar mevcut. Tur şirketleri buraların farkına geç de olsa vardılar. Birçok tur şirketi çamur banyosu için Saklıkent’e geziler düzenliyor.

  Saklıkent’e hayat veren çaylarda yerli ve yabancı çok sayıda turist hem serinliyor hem de eğleniyor. Çamur banyosunun yanı sıra bu alanlarda rafting yapmakta mümkün. Çoklu yahut tek kişinin kullanabileceği botlar ile Saklıkent Kanyonu’ndan çamur banyosu yapılacak alana doğru kürek çekmek çok eğlenceli.

 Çamur banyosu denildiğinde akla ilk gelen yer Dalyan olabilir ama Dalyan tek değil. Saklıkent’te de çamur banyosu için çok güzel alanlar var. İster şahsi aracınızla isterseniz tur şirketleri vasıtası ile bu alanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çamur banyosu yapanların gençleşip güzelleştiği yönünde bir rivayet var. Benden söylemesi!

Üzerine tıklayarak foroğrafı büyütebilirsiniz.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Amerika Asınca Herkes Susar
Amerika Asınca Herkes Susar

  Suriye'de suçlu biri idam edilecekse tüm insanlık demokrat olur. Başta Amerika olmak üzere herkes kınar, elçi gönderir, tehdit eder......

Kapat