nuManaGa.com

Call Of Duty Serisi

  Bence gelmiş geçmiş en iyi oyun serisi. Sürükleyici, heyecanlı, gerçekçi… Sadece bir savaş oyunu değil Call Of Duty. Oynayanları kendisine hayran bırakan özelliklere sahip. Call Of Duty 2, Call Of Duty 3, Call Of Duty 4, Modern Warfare ve Black Ops. Serinin her oyunu muhteşem. Gittikçe daha da gerçekçi bir hal alıyor efektler. Aksiyonun hiç bitmediği Call Of Duty’yi oynamayan var mı? Eğer varsa oynamayanların çok şey kaybettiğini söylemek gerek.

  İkinci Dünya Savaşı yıllarını analatan Call Of Duty 2’nin bu oyunu takip edenlerde ayrı bir yeri var. Benim için de öyle. Hala oynamaktan sıkılmıyorum serinin ikinci oyununu. Özellikle yabancı ağlara bağlanıp onlarca kişiye karşı savaş vermek gerçekten çok eğlenceli oluyor.

  Her oyunda farklı bir hikaye sunuluyor takipçilere. Bu yazıyı yazmama sebep olan ise Cal Of Duty Black Ops’un hikayesi. Sorgulama sahneleri ile akıllarda iz bırakan bu oyunda soğuk savaş dönemi anlatılıyor. Küba, Vietnam gibi ülkelerde geçen oyunda Fidel Castro’yu da görmek mümkün. Belki de ilk kez bir devlet adamı bilgisayar oyununda kahraman oluyor. Bu ilginç ve farklı hikaye oyunu oynayanları gerçekten etkileyecek.

  Cal Of Duty’de onlarca silah ve savaş aracı kullanmanın mümkün olduğunu hatırlatmak isterim. Piyasadaki hiçbir oyun size bu kadar seçenek sunamaz. Silahlar, olaylar, kahramanlar, efektler… Her şey dört dörtlük.

  Counter  Strike güzel bir oyun ve hala vazgeçilmez. Gerçekten Counter Strike’ın doksanlı yılların havasını soluyan herkes üzerinde etkisi büyük. Counter’dan vazgeçemeyenlere Cal Of Duty’yi öneririm. Ağ kurarak Call Of Duty’yi oynamalı. Ne kadar zevkli bir oyun olduğunu tarif etmek yeterli olmuyor.

  Call Of Duty, bu kalite devam ettiği sürece en çok oynanan savaş oyunları listesinde her zaman bir numara olacaktır. Call Of Duty’nin yaratıcılarından daha kaliteli oyunları merakla bekliyoruz.

İşte enfes sahneler:

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Localhost'a WordPress Kurulumu
Localhosta WordPress Kurulumu

  WordPress'in nimetlerinden faydalanmak isteyenlerin sayısı günden güne artıyor. Milyonlarca insan blog oluşturarak kitleler ile düşüncelerini, duygularını paylaşıyor. Blog oluştururken...

Kapat