nuManaGa.com

Büyüksün Akismet!

  WordPress ile kurulmuş bir blog sayfası varsa orada mutlaka istenmeyen, reklamlı ve başa bela olan yorumlar vardır. Bu yorumlar blogcuların canını sıkar, çoğu zaman da blogcuları kızdırır. Sanal alemi kirletenler blogların yorum alanları vasıtası ile blogları da kirletmeye çalışıyorlar. Kirlilik yaratanların sıkıntı veren yorumlarını engellemek için “akismet” en güvenilir kaynak olarak karşımıza çıkıyor. Akismet sayesinde istenmeyen yorumları engellemek çok kolay. Spam diye tabir edilen yorumları engellemek için bu kullanışlı eklentiyi indirmek ve anahtar numarayı alarak aktif hale getirmek yeterli olacak.

  Sayfamla ilgilenemediğim bir dönemde 1278 istenmeyen yorumu engellemesi akismet adlı bu yararlı eklentiyi daha da çok sevmemi sağladı. Zaten WordPress kullanan herkes bu eklentiyi sever, sayar… Yeni başlayanlara tavsiyem akismeti ihmal etmesinler. Arada bir sevgi göstersinler, güncellesinler… Gerçekten bunu hak ediyor.

  İstenmeyen yorumlardan yana dertliyseniz bir tık uzağınızda duran akismeti mutlaka indirin ve kurun. Dertlerinize derman olacak bu eklenti sizi mesut edecek.

  Akismet adlı eklentiyi indirmek isteyenler buraya tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Rögar Kapakları ile Sürüş Eğitimi
Rögar Kapakları ile Sürüş Eğitimi

   Sevgili Denizli. Çok güzelsin, hoşsun, tatlısın... Yeni yollar yaptılar, kaldırımlar döşediler... Alt yapı projeleri ile güya daha iyi kanalizasyonlar...

Kapat