nuManaGa.com

Bu Siteyi Herkes Ziyaret Etmeli

  Şerefsiz, kalleş terör örgütünün internetteki oluşumlarını az çok biliyorsunuzdur. Bu sitelerle mücadelede başarılı olmaları ve PKK denen it sürüsünün asıl kimliğini ortaya çıkarmaları nedeniyle senelerdir beğenerek ziyaret ettiğim bir internet sayfasını tanıtmak istiyorum. İsmini duyunca “Ne oluyor yahu?” demeyin. İsmi tam PKK ve bölücülere göre. Bu sayfa kahpelerin sanal ortamda çuvallamasına neden oluyor. Çünkü Gugıl’da “PKK resmi sitesi” şeklinde yapılan aramalarda, vatansız köpeklerin ipliğini pazara çıkaran ve onları kılıktan kılığa sokan bu cesur sayfa ilk sırada çıkıyor.

  Sayfanın adı www.ibneyiz.biz. Sayfada PKK adlı kahpelik örgütüne mensup vatansızların ve bölücülüğe destek veren pisliklerin montajlanmış, komik, görüntüleri yer alıyor. Sadece fotoğraftan ibaret değil bu sayfa. Yazdıkları ile de her şeye göbekten giriyor site editörleri. Helal olsun! Bu sayfayı yaklaşık 4 senedir takip etmekteyim. Sürekli güncellenen ve teröristlere meydan okuyan site, 8 yılı aşkın süredir yayında. Yılmıyorlar, pes etmeden terör örgütünü ve yardakçılarını rezil etmeye devam ediyorlar.

  Bu sayfanın en güzel yanı arama motorlarında “PKK resmi sitesi” yazınca ilk sırada çıkması. İnanmayan tıklasın. PKK resmi sitesine girdiğini zanneden haysiyetsizlerin bu sayfadaki görüntüleri ve yazıları gördükleri zaman yüzlerinde oluşan ifadeyi düşünebiliyor musunuz?

  Sanal alemde soysuzlara karşı daha sağlam örgütlenilmeli. En güzel örneği www.ibneyiz.biz. Girin, gezin, yayın… PKK ve bölücü ibneleri herkes görsün!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , , , ,
  1. a diyor ki:

    evet ibne bu pkklılar.

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kelebekler Vadisi
Kelebekler Vadisi / Fethiye

Dünya mirası olarak nitelendirilen Babadağ'ın eteklerindeki cennettir Kelebekler Vadisi. Adını barındırdığı kelebeklerden alır. Yüzden fazla kelebek türü bu bölgede yaşamakta....

Kapat