nuManaGa.com

Boğaz Havası / İstanbul

  Vapurlar, tekneler, martılar, masmavi bir deniz, Boğaz Köprüsü… Var mı daha güzel bir manzara? Bence yok! Eğer daha güzeli olsa milyonlar hayran kalır mıydı İstanbul’a? Bu müthiş manzaranın keyfini çıkarmak gibisi yok. Gözlere şenlik bir durum. Çok meşhurdur Boğaz havası almak bizde. Nasıl meşhur olmasın? Bir harika İstanbul ve Boğaz. Eğer İstanbul’da yaşasaydım başka yerde nefes almazdım diye düşünüyorum.

  İstanbul’u özlediğim çok belli oluyor değil mi? Yalan söyleyemem! Özledim arkadaş! Öyle güzel ki İstanbul…

   

  “İstanbul’da ne yapılır?” diye soranlara cevap vermekte zorlanıyor insan. İstanbul’da aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilirsiniz, bulabilirsiniz. Eğlencede sınır yok. Yalnız İstanbul’a gidenlerin gürültülü barları tercih etmesine anlam veremiyorum. Onca değer beklerken baş ağrıtan barlarda zaman kaybetmek anlamsız geliyor bana. Öncelik İstanbul’un güzelliğine verilmeli.

  İstanbul’a yolu düşenler Boğaz’ı ihmal etmeyin. Havasını soluyun, gözlerinizi manzaraya doyurun. İstanbul’da zaman çabuk geçer; sonra pişman olursunuz.

  İstediğiniz fotoğrafı büyütmek için üzerine tıklayın.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şöyle Olduğu Bildirildi
Şöyle Olduğu Bildirildi

  İnsanımıza yalan haber pazarlayanlara küfürler saydırasım var bu aralar. O kadar pervasızca sıralanıyor ki yalanlar; itirazım var! Acıyorum ucuz...

Kapat