nuManaGa.com

Bir İlluminati Eksikti

  Sanal alemin gücü arttıkça saçmalıkların sayısı da günden güne artıyor. Her gün yeni bir şey moda oluyor. Topluluklar, gruplar, dünya düzenini değiştirmek isteyenler… Son olarak gündeme gelen ise İlluminati adlı topluluk. Güya bunlar ünlüler üzerinden ülkeleri ele geçiriyorlarmış falan. Zaten geçiren geçirmiş arkadaş! Şu ünlü bu ünlü diye yaftalayarak sadece sanal alemdeki asılsız yazılara bir yenisi eklenmiş oluyor.

  Ülkeleri ele geçirmek isteyen ve bu konu üzerine projeler üreten binlerce vakıf, örgüt var. Yahudi destekli bu örgütler misyonerlik faaliyetleri ile girip daha sonra ekonomiye el koyarak yollarına devam etmekteler. Peki İlluminati ne yapar? Pek bilen yok. Hakkında verilen her bilginin sonunda “sanılıyor” kelimesinin kullanılmasından pek çok şey anlaşılıyor. Madem kesin bir bilgi yok niçin bu kadar gündemde?

  İlluminati örgütü, illuminati sayacı… Sanal alemin geçici korkular, fantastik konular yaratmasına bayılıyorum. Hakkında net ve kesin bilgi yoksa söylenen her şey boş konuşmaktan ibaret olacaktır. Her sitede bu hususu irdeleyen yazılar görmekteyim. Kaynaksız, belgesiz… Gerçekten kabak tadı vermeye başladığını belirtmek isterim!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bir Garip Tabela
Bir Fotoğrafla Hüküm Verilmez

  Ne kadar sığ düşünüyoruz. Bir fotoğraf ile insanları karalayacak gücü kendimizde bulabiliyoruz. Ağlama Duvarı'nın önünde fotoğrafı var diye hain...

Kapat