nuManaGa.com

Başlıksız

  Dağa çıkan hainlerin de anaları varmış, ağlıyorlarmış falan… Benim askerime, kardeşime, çocuğuma silah çekenlerin analarını mı düşüneceğim? Bugün 19 Ekim 2011. 26 kardeşim şehit düştü, bir o kadar da yaralımız var. Sinirden, acıdan sol tarafım uyuştu. Tutmaya çalışıyorum kendimi… Patlasam eminim çok can yakacağım. Sabır falan kalmadı artık. Soysuzlar şımartıldı, tepemize çıkartıldı. Kim hesap verecek?

  19 Ekim 2009’u hatırlıyor musunuz? Hatırlamadığınıza eminim. Dağdan inen vatansızlar otobüsler üzerinde gezdirilmişlerdi, kahraman muamelesi görmüşlerdi, rezillik canımızı yakmıştı… Bakın yine bir 19 Ekim günü. Bu sefer 26 şehit ve onlarca yaralı var.

  Biz 19 Ekim gibi günleri unuttukça, kömüre, makarnaya, yalana, dolana prim verdikçe, geçmişte yaşananları üç saniyede hafızamızdan sildikçe ve gereken cevabı vermedikçe acı çekmeye devam edeceğiz.

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , , , ,
  1. utku diyor ki:

    Sonuna kadar katılıyorum. Balık hafızalı olmamalı insanlar.

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kürsü
Kürsü

  İftar yemeklerinde, açılışlarda, kapanışlarda, yabancı ülkelerde, yardım kampanyalarında, havaalanlarında, gezi dönüşlerinde, sahur sofralarında, çadırlarda, kamplarda, konserlerde, tiyatrolarda, resepsiyonlarda, festivallerde,...

Kapat