nuManaGa.com

Barış Günü Mü Dediniz?

  Dünya Barış Günü. İsim güzel ama içerikte problemler var. 1 Eylül günü dünyanın her yerinde kutlamalar yapılıyor. Elbette ülkemizde de. Adı Barış Günü olan ve teröristlere emanet edilen bu günün nasıl kutlandığını merak ediyor musunuz? Saat dokuzda açılış konuşması, sonra bol sloganlı bir yürüyüş, terör örgütünün paçavralarının açılması, polise taş atma, molotof patlatma, Atatürk’e hakaret, dağıtılma.

  Madem barış günü neden her taraf sarı, kırmızı, yeşil? Niçin Abdullah Öcalan onursuzunun posterleri ellerde? Türk milletine hakaretler yağdırmanın açıklanır yanı var mı? Atatürk’ün heykeliyle akıllarını bozan ve heykele çıkıp bu ülkenin değerlerine hakaret etme gayretinde olan vatansızların barışın kelime anlamını bilmediğine eminim.

  Barış Günü mü dediniz? Geçiniz efendim. Teröristlerin barış gibi şerefli bir kelimeyi ağızlarına almalarına imkan var mı? Ben böyle bir gün ne gördüm ne duydum!

YAZIYI BEĞENDİN Mİ? DURMA PAYLAŞ!
Etiketler: , ,

Bir Yorum Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kadir Has Stadyumu / Kayseri
Kadir Has Stadyumu / Kayseri

Kayseri, son yıllarda en çok gelişen şehirlerimizden biri. Bu güzel Anadolu şehrinin gelişmesinde ve birbirinden kaliteli alanlara sahip olmasında Kadir...

Kapat